Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tik belemennétek egy "csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tik belemennétek egy "csak szex és más semmi" kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Megismerkettem egy lánnyal, aki eléggé bejön nekem, de ő most nem akar komoly kapcsolatot, mert nagyon megbántotta őt az elöző pasija, viszont álitása szerint szeretethiánya van, és aszt monta, hogy bene lenne egy ilyen kapcsolatban, hogy csak szex lenne, de semmi komoly. Én már a kezdetektöl komolyra terveztem vele, mert nekem nagyon bejön ő, de nem tudom, mit csináljak most. Szerintetek lehet, hogy ez később még sikerűlhet? Mármint a komoly kapcsolat. Hogy az idő múlásával megváltozik a lány és ő is komolyabbra vágyik majd velem?

Előrre is kössz a válaszokat! :)


21/F


2011. szept. 2. 15:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Ha felqrod a mennyekbe, akkor beléd fog szeretni.


De bakker... nincs az a férfi akiben felmerülne a kérdés hogy "belemenjen egy csak szex kapcsolatba?"... egyértelmű igen...

2011. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mink bele, de bele ám, az áldóját!


F36

2011. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
b**uzie vagy?:D jóhogy igen!!!
2011. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
mink bele
2011. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 krvua ***** válasza:
hát tek igen igényesen írsz.eszt ugye tudhod?4vasszek
2011. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
mink
2011. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mink bele háá, éetem vágya hee
2011. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Később, ha kiheverte a másikat (ebben ugye te is segítesz), idővel belédszerethet. Szeretethiánya van, te pótolod, megadod neki.:) Kéznél leszel, ha kell valaki.:) Aztán ha jó a szex, nem is fog kelleni neki más!:)
2011. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ne gunyoljatok már, léci! :S

És szerintetek mit kéne ahoz tennem, hogy késöbb ebböl lehessen majd komoly kapcsolat is? Hogyan tudnám elfelettetni a lánnyal az előzö rossz kapcsolatát, hogy bele merjen vágni egy újjba?

2011. szept. 2. 16:04
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon szépen köszönöm a normális válaszát! :)
2011. szept. 2. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!