Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Tényleg ily nagy bűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg ily nagy bűn lenne Madonnát hallgatni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal a netten, és amikor a zene felé terelődött a beszélgetés, akkor mondtam, hogy az én kedven énekesnőim közt ott van Madonna! És közölte, hogy azt csak a melegek hallgatják szívesen! És ezen összevesztünk...

17/F


2011. szept. 2. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
csak ő nem bírja... és nyilván elvárja hogy te se bírd Madonna ronda pofáját:D
2011. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De amikor elmondtam a haverjaimnak ők még a csajnak adtak igazat!
2011. szept. 2. 19:02
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy bűn.


Tisztelettel: SP

2011. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
neeem, csakis Sp-t meg Flour-t szabad :DD
2011. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Közben titkon meg mindegyik Madonnát hallgat. :D Hülyeség, miért bűn? Abban semmi gáz, semmi kancsós nincs, hogy női énekest hallgatsz, vagy nem hallgatsz 200 BPM-es hardtechnot. Vagy akkor a lánynak vannak meleg ismerősei, akik Madonnát hallgatnak, vagy milyen alapon mond ilyet? Madonna csak nőknek, meg a melegeknek ír dalt? :D
2011. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

hallod hülye a csaj...

ha 1 zene tetszik akkor tetszik, mi köze hozzá?!



... őszintén elmondom h. én bieber zenéjét is szeretem, és?!

2011. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
ja am19F
2011. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
jaa meg Zsófikát, a rágógumit.. az a tuti.. :DD
2011. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tudják az ilyenek értékelni a komolyabb zenét. Mondjuk mai Madonnát nem hallgatok, de a 80-as évekből sokat. Egyszerűen nem értik a mondanivalóját egy ilyen dalnak, kimerül abban, hogy érzelgős szám, vagy lassú, aki ilyet hallgat az tuti meleg. De huszadrangú, semmitmondó dalt mindenki megért, mert semmiről sem szól.
2011. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Csak a környezetemben szinte mindenki egyet értet vele!
2011. szept. 2. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!