Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudhatnám meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg hogy szimpatikus vagyok-e neki?

Figyelt kérdés

Van egy ffi akivel egy vonaton utazunk,és utánna uazzal a bisszal,és trolival.Miután elhagytuk az összes járművet az utunk is ugyan ott folytatódik egy darabig.Nem olyan rég figyeltem fel rá.Volt már amikor ő is mehgnézett engem,vagy rövid ideig egybeakadt a tekintetünk,de ennyi.

Nem akarok tolakodó lenni,és nagyon ráhajtos sem,hiszen semmit nem tudok róla.Valami apro jelzés hogy nekem ő szimpatikus,és talán vissza jelez?


2009. ápr. 20. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a legegyszerűbb módja, ha beszélgetésebe elegyedsz vele.

Remek alkalom és téma pl az, hogy egyfelé mentek, és megkérdezheted őt, merre visz az útja.

Még azt is beleveheted, hogy már régóta felfigyeltél rá. Aztán ha elkezdtek beszélgetni, majd beszélgettek másnap is,meg harmadnap is... és ha oda kerül a sor, akkor megmondhatod neki azt is, hogy "eleve szimpatikus voltál, máskülönben nem szólítottalak volna meg.", de ez annyira evidens, hogy szerintem ő is tudja. ;)

2009. ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ebben nem vagyok anyira tapasztalt de fiú vagyok és szerintem ha öszeakadna a tekintetünk és ha tecenél tuti hogy mosojognák 1-et ez már szerintem egy jó jel meivel te csaj vagy ezért nem is neked kell ráhajtani !!!! De ha közelebb mész és megkérdezed menyi az idő akkor már vlt kontaktus és leközelebb ugy néz rád hogy már beszélt veled és lehet leközelebb ö kezdi a beszélgetést :)
2009. ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mosolyogni még nem láttam,olyan morcinak tűnik,de lehet hogy csak komoly,vagy a kora reggelnek köszönhető.
2009. ápr. 20. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!