Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit kéne csinálnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne csinálnom? Fogalmam sincs, mi van ha rosszul döntök?

Figyelt kérdés
Szóval, a barátnőmmel 3 hnapja vagyunk együtt, és bennem valami megromlott. Én vettem el a szüzességét , anyámékkal nagyn elvan , minden rendben van. de most valami baj van, mert néha idegesit , kedvem sincs hozzá sokszor. Ő nagyon szeret , és sajnálom otthagyni. Tudom , h sajnálatbol nem szabad de nemtudom micsinálak....
2011. szept. 2. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, igazából tőletek függ, hogy meg akarjátok oldani a problémákat, vagy úgy kezelitek a kapcsolatokat is, mint mindent manapság: valami elromlott, akkor kidobjuk és keresünk újat ahelyett, hogy megkeresnénk a hibát és megpróbálnánk megjavítani. Lehet amúgy, hogy csak túl sokat voltaok együtt mostanában és kicsit többet lennél a haverjaiddal, vagy egyedül, vagy mittudomén. De sokszor ezek a problémák kis változtatásokkal orvosolhatók...
2011. szept. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hallod , te nagyon okos ember lehetsz.. mert tényleg ez van. most hogy jött a suli lennék a haverokkal de mindig jön oda...
2011. szept. 2. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!