Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! A párom nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! A párom nem hajlandó megfogadni a tanácsom. Állandóan azzal szekálom, hogy töltse értelmesen az idejét, sportoljon, stb. erre jönnek a hülye kifogások. Egyik fülén be. Szerintetek alkalmazzak hatékonyabb eszközöket? Pl: Meghíztál.

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 15:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
vegyél neki egy hónap WoW előfizetést :D
2011. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Meny el vele te is sportolni talán akkor több kedve lesz menyetek el biciklizni vagy bármi más
2011. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem! SOHA, de SOHA ne akarj senkit sem megváltoztatni, még ha a barátod haverod, akkor sem. Amíg ő nem szeretne változni, addig nem fog.
2011. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Te vagy a nő és ő a férfi vagy fordítva?
2011. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért, most mi az amit csinál a szabadidejében?

Tehát, miaz, ami neked "nem értelmes"?

2011. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Ha jócskán meghízott és arra számítasz, hogy majd ha sportol egy kicsit, attól majd lefogy, akkor nagyot fogsz te is csalódni, meg ő is.

Ahhoz diétáznia is kell valószínűleg.

Inkább az egészséges étkezésre vezesd rá, próbáljatok ki együtt finom és kalóriaszegény recepteket.

Ha ez sikerült, akkor meg lehet próbálni rávenni a sportolásra, mert azért az is nagyban segíti a fogyást a diéta mellett. De szerintem inkább úgy, hogy együtt sportoljatok valamit, mondjuk járjatok el futni, vagy úszni, hogy ne csak kötelesség legyen neki, hanem jól is érezze magát.

2011. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Online játékokkal játszik, meg magyar sorozatokat néz, még ha angolul tenné azt mondom ok. Ja és mindenféle szennyportálokat, pletykarovatokat is olvasgat. Teljesen oda van ragadva a képernyőhöz, jah meg facebook ezerrel. Én már komolyan aggódok érte. Ő a lány egyébként. Egy csomószor mondtam neki, hogy ez engem zavar, de kb szarik rám. Kíváncsi vagyok, hogy ti hogyan vélekedtek erről.
2011. szept. 3. 15:19
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne szólj bele az életébe. Ha nem tetszik az életformája, hagyd el.
2011. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy ő mit gondol a kapcsolatotokról? Mire kellesz neki? Lelki társa, vagy csupán arra vagy jó, hogy a szexuális igényei kilegyenek elégítve. Az hogy most játszik, sorozatot néz, stb, tegye. De ugye ott vagy te is, párkapcsolatotok van, nem töltheti ki minden szabadidejét a facebook, sorozat, játék.
2011. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Milliószor nyüstöltem már a futással,hogy menjünk együtt, meg majd lassan kezdjük, hogy bírja. Kezdem föladni, belefáradtam, semmi értelme. Nem képes minimálisan erőt venni magán értem.
2011. szept. 3. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!