Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20éves férfiként TI mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20éves férfiként TI mit tennétek? élnétek és dorbézolnátok vagy: a 2éves kapcsolatotokat ápolgatnátok tovább?

Figyelt kérdés

a lánnyal nincs különösebb baj. igaz, hogy lehetne több szex és kevesebb hiszti, de melyik nőnél ne lenne ez probléma?

de félek, hogy 10év múlva, közös ház...gyerekek..stb...fogok majd rájönni, hogy ne éltem és jön a válás..stb..?

vagy hagyjam, hogy magától menjenek a dolgok és majd az idő eldönti?

tulajdonképpen onnan bukott ki ez az egész, hogy az ő falujukban 3-4 év járás után már elszokták venni a lányokat feleségül. nem mintha ez engem érdekelne, de akkor ezek szerint jövőre, 21évesen, azt várja el tőlem, hogy eljegyezzem? ha pedig nem, akkor szakít és keress vkit, aki gyorsan elveszi? vagy ez csak számomra butaság?


itt nem a szeretemről vagy a nem szeretemről van szó, de 20évesen senkit nem fogok eljegyezni, mert szerintem nagy butaság. ti mit gondoltok erről?


2011. szept. 4. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

1000%-osan egyetértek veled.


Ki kell élni magunkat még ilyen fiatalon. Én amúgy is lemaradásban vagyok ez ügyben, így neekm még inkább érvényes ez...


Érzem is a hiánáyt, te is tuti érezni fogod...

2011. szept. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dorbézolj! Én elb@sztam anno.
2011. szept. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igaz minden férfire, hogy ki kell élnie magát. Lehet neked pont elég az, amit a barátnőd nyújt. Nem feltétlen butaság, de azért várnék vele még jópár évet, hova házasodtok össze, mikor eltartani sem tudjátok még magatokat.
2011. szept. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

én nem akarom elvenni? hova még?

de benne gondolom munkálkodik a biológiai óra, ami igencsak ketyeg.

az a helyzet, hogy minden barátom bulizik, nőzik, alkalmi kapcsolatokból él. ami kinek ne lenne vonzó?

csak itt ez a lány, tényleg tökéletes vele minden, csak félek, hogy később lesz hátulütője.

akkor nem is mondom, hogy fél éve összeköltöztünk...tudom...elrontottam, de kényszermegoldás volt, egyikőnknek sem voltak jó szobatársai/albérlőtársai.

2011. szept. 4. 00:29
 5/9 A kérdező kommentje:
érzem a hiányát a nőzésnek, de néha pedig úgy érzem, ő az igazi. mi van velem?:s
2011. szept. 4. 00:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, 20 éves vagy. A házassággal várj, sokáig! Ha közben megromlik a kapcsolat, akkor mindegy, rosszabb esetben elkezded magad kiélni 25 évesen. Ma már minden korosztályban találni egyedülálló nőket.
2011. szept. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jézusom..... Csak mert ez a szokás nem jelenti azt, hogy ezt várja el. De Vele beszélj már erről ne idegenekkel!
2011. szept. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

csak megkérdeztem másokat is:)

nyugi, nem akarom elvenni. csak kíváncsi voltam mások véleményre/tapasztalataira.:)

ui: de nem áll szándékomban megmagyarázni a kérdésemet.

2011. szept. 4. 00:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj 20 évesen hogy ketyegne a biológiai órája, jóformán még gyerek?? Még tanulni kell ennyi idősen. Én pl 25 éves vagyok, de még én sem érzem, hogy most gyerek kell meg házasság, pedig 3 éve együtt élek a párommal.

Amúgy ismertem egy álompárt, a lány gyönyörű 16 volt a fiú 23 éves DJ, mikor összejöttek. 4 év együttjárás után a lány elkezdett féltékenykedni, és mint számomra kiderült jogosan. A drága 28 éves párocskája 18 éves cicababákra vadászott a diszkóban, akik még úgy is hagyták magukat, hogy nyilvánvaló ki a barátnője(kis város). És letagadott mindent a barátnője előtt, sőt még ő szakított vele mert elege lett a féltékenykedésből. Hányingerem van az ilyen beképzelt pasiktól.. remélem te nem leszel ilyen, mert ez gerinctelenség.

25N

2011. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!