Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mi, mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

5 éve élek párkapcsolatban.5 év alatt egyszer szünetet tartottunk,vagyis inkább szakítottunk 5 hónapra.Azalatt az idő alatt megismerkedtem a suliban egy sráccal,én utolsó éves voltam,úgy éreztem,hogy szeretem,és senkit nem tudnék úgy szeretni mint őt.Sok őrültséget elkövettem miatta,és együtt is elkövettünk,azt mondta,hogy szeret.

De ahogy leballagtam és eljöttem a suliból,úgy eltávolodtunk egymástól.Vége lett.

Kibékültem a barátommal,akivel szakítottunk azelőtt.

Most együtt élünk,szeretem boldog vagyok vele.Tervezzük a közös jövőnket,tavasszal szeretnénk különköltözni a szüleitől.

De nincs olyan hét,hogy ne álmodjak azzal a sráccal aki azalatt az 5 hónap alatt teljesen megbolondított.

Azt érzem,hogy még egyszer látnom kell őt.

Telefonon is jó lenne vele beszélni,talán így tudnám őt végleg lezárni.22/N


2011. szept. 4. 14:37
 1/3 LuckyestLooser ***** válasza:
fészbukon álítsd a családi álapotod bonyolultra...
2011. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért állítanám? És miből gondolod,hogy fent vagyok facen?
2011. szept. 4. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne beszélj azzal a másik sráccal, mert akkor könnyen belekavarodhatsz a dolgokba. Ezt úgy értem, hogy akkor előfognak tőrni a közös élmények és az a mostani kapcsolatodnak nagyon nem fog használni. Esetleg úgy érezheted, hogy milyen jó lenne megint azzal a sráccal lenni, átélni dolgokat.Nem éri meg kockáztatni, egy 5éves kapcsolatot, egy pár hónapos dologért.
2011. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!