Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem volt bennetek késztetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt bennetek késztetés afelé hogy megváltoztasd (gondolkodásmódját) a barátnődet/barátodat? (mer hogy te nem ezt vártad)

Figyelt kérdés

tudom h eleve nem lehet az embereket megváltoztatni ,de én bennem sokszor megfordult ez a hülyeség


pl. mikor a csaj sokat jár bulizni,vagy furán reagál bizonyos szitukban, de bejössz neki és te neked is ő. de vannak dolgok amikben totál másképp gondolkodtok. szakítatok ,vagy mi van ilyenkor? perpill nem vagyok ilyen helyzetben..

18f


2011. szept. 4. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
öntsd ki a szíved ferikém.
2011. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nálunk az volt, hogy mit szeret és mit nem, éljek aszerint. Utólag rájöttem, hogy itt ott papucs voltam már, de nem baj, tanultam belőle.
2011. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagyis de, egy idő után untam, hogy egész télen TV-t néztünk, mint 2 nyugdíjas, akármit találtam ki, valami indok mindig volt, hogy otthon maradjunk.
2011. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
olyan barátot/barátnőt kel találni aki és akit hajlandó vagy teljes mértékben elfogadni. Pont ez a lényeg hogy totál másképp gondolkodjatok, ha mindenben egyetértetek gyorsan ki fog merülni a kapcsolat, kell az ellentét hogy legyen miről beszélni..
2011. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jah.csak manapság a partyzás nagyon menő dolog. aki gyakran jár buliba pedig hajlamos megcsalni a másikat, nos én az efféle "másságra" gondoltam
2011. szept. 6. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor olyan párt kell találni aki nem jár bulizni.
2011. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

milyen jó hogy manapság az ország fele buliba jár és többnyire őket látom.

aki nem jár ,az vagy önbizalomhiányos vagy nincsenek barátai és még sorolhatnám a negatív emberi tulajdonságokat

és van az a ritka réteg amelyik megfelelne az igényeimnek(egyáltalán nem vagyok különleges igényű), örülök ha 1-2 ilyen emberrel találkozok de hogy kölcsönösen vonzódjunk egymáshoz még jobban nehezít a dolgot:\

2011. szept. 14. 22:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Keresni kell és ha találsz egyet véletlen az megbecsülni. Bulizás és az ivás korlátok nélkül minden hétvégén nagy divat, én is látom és tapasztalom a követlen környezetemben.


De azért a full idióta negatív emberek között van 1-2 értelmes, aranyos és káros szenvedélyektől mentes is. Csak ugye őt nem fogod buliban megismerni, mert nem jár ilyen helyekre.

2011. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!