Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem, vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval.

A volt barátnőmet egy egyetemista csoporttársamon (mellesleg jó haverom) keresztül ismertem meg. A csajjal kb. 2 hónapot voltunk együtt, minden nagyon szépen alakult, de egyszercsak írt egy sms-est, hogy inkább egyedül marad. Sajnos hiába tettem meg mindent, nem volt visszaút, szétmentünk. És most jön a kérdésem lényege.

Szerintem a haverom tudja a dolog miértjét. Egyrészt azért gondolom ezt, mert a csajjal egy osztályba jártak gimiben, és úgy tudom,minden héten legalább egyszer beszélnék, ráadásul a srác mindig kérdezgette, hogy hogy állunk a csajjal, amikor meg szétmentünk, hirtelen elmaradtak ezek a kérdések. Szerintetek érdemes lenne rákérdeznem, hogy tudja-e? Vajon mik lehetnek majd a reakciók? És szerintetek elmondaná?

(és nem, nem lehet az a válasz, hogy ő kavart be, a srácnak van barátnője több éve.)


Előre is köszi az értelmes válaszokat!


2011. szept. 4. 22:32
 1/4 BlackSword ***** válasza:
Ha tényleg kíváncsi vagy rá, akkor igen...
2011. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És szerinted, ha tényleg jó barát, akkor elmondja? Mert én azt gondolom, hogy igen... meg azt is, hogy ennek nem kéne az igazi barátság rovására mennie
2011. szept. 4. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a lány még arra sem méltatott téged, hogy megindokolja a szakítás okát...sőt, egy SMS-ben tudatta veled, hogy vége, akkor szerintem fölösleges forszíroznod a témát a továbbiakban. Még hajlamos lenne azt hinni, hogy vissza akarsz menni hozzá (eszedbe ne jusson). Zárd le magadban az ügyet annyival, hogy nem volt hozzád elég jó. Aki SMS-ben szakít, ráadásul így, az nem érdemel szebb gondolatokat részedről.
2011. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én csak a miért-re vagyok kiváncsi... nagyon szar érzés, hogy nem tudom a de facto okot :S
2011. szept. 4. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!