Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebook-gond v. féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook-gond v. féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nyáron jöttünk össze Balcsin. Távkapcsolat van kb. 3 hete. A legnagyobb gondom az,hogy itt bejelentkezve maradt face-n. Ott találtam félreérthető üzeneteket. Pl. Megkérdezték kivel vagy kapcsolatban válasz: á senkivel csak kitettem, meg flörtölgetés face-n is meg badoo-n is. Én kivertem a balhét viszonylag volt logikus magyarázat de lehet csak kimagyarázta. Azóta nagyon féltékeny vagyok, mindig megkérdezem kivel volt meg hol. Jelszó azóta meg lett változtatva és azt mondta hgoy nem akar velem többet emiatt vitázni. De a lelkem nem hagy nyugodni meg a kiváncsiság. Bár tudom hogy a féltékenységgel el lehet üldözni a lányokat. De akkor is ott van a kisördög! Vagy amit nem tudok az nem fáj?? Mi tévő legyek?
2011. szept. 6. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Valszeg tojik rád.
2011. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

a gondolatod jogos

a távkapcsolat viszont marhaság

2011. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a távkapcsolat nem marhaság (persze hosszú ideig nem működik), csak nem való mindenkinek
2011. szept. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jogosan vagy féltékeny, a csaj egy rib...

Bár az sem szép dolog, hogy kutattál utána, de az azért akkor is nagyobb szemétség, hogy letagad téged... Én ezen nem is gondolkodnék, otthagynám a fenébe. A távkapcsban az ember amúgy is féltékenyebb, mert a másik azt csinálhat, amit nem akar, mégse derül ki soha... De hogy a lány még ezt direkt ki is használja... gusztustalan egy csaj, nem mondom, már ne is haragudj meg...


L/19

2011. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miért turkálsz mások személyes dolgaiban? lehet hogy hazudott, de nem gondolod hogy nagyon nem illik mások leveleibe belebámulni/olvasni?
2011. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

19 éves csaj írja jól.

A csajod egy ribi.

Féltékenységed nem alaptalan. Sajnos nagyon sok csaj ilyen.

Jó lépés nincs.

Meg kéne benne bíznod. Aztán megcsal, te meg lesérülsz.

Vagy dobod, és az fog bántani, hogy mi lehetett volna.

2011. szept. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem szakít velem? (messze vok stb.)?
2011. szept. 7. 00:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert teljesen jó naki a helyzet: elmondhatja magáról, hogy van "pasija" - akit igaz, hogy nem szeret, de messze van, így úgysem látja sűrűn, de ő mondhatja, hogy VAN. Mindemellett kényelmesen próbálkozhat másikat összeszedni (bár ha a neten teszi, abból is valószínűleg csak távkapcs lesz, és eljátssza majd ugyanezt...), és ha nem is jön össze egy jobb, még mindig ott vagy te, hogy ne legyen egyedül.

Vagy esetleg sajnál...

Vagy a kettő kombinációja...


Ezt már csak ő tudja. De szerintem akármi is a helyzet, mindenképpen nagyon szemét csaj az ilyen...


L/19

2011. szept. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megkúrni ha nem hagyja magát akkor ne pazarolj rá több időt.
2011. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!