Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes osztály társsal össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes osztály társsal össze jönni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
mi ért ír sz min dent kü lön?
2011. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne érdemes?
2011. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt magad nem tudod eldönteni akkor a válasz NEM.
2011. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már kib*szott kínos szakítás utáni jeleneteket ilyen helyzetben (minden nap egy légtérben leszel vele utána is, ami nagyon gáz), de láttam már boldog házasságot is. De igaza van a harmadik hozzászólónak: ha magadtól nem tudod eldönteni, akkor ne.
2011. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
attól függ hányadikos vagy, de am mindegyik esetre a válaszom NEM
2011. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát csak az a baj hogy ha ugye szakitotok akkor kicsit cikibb hogy minden nap találkozol vele(oké hogy mondjuk a suliból egy más osztályból egy csajba vagy szerelmes de őt még inkább eltudod kerülni mint az osztálytársadat akivel akár páros munkára is összerakhatnak)DE MONDOM EZ CSAK AKKOR HA ÖSSZEVESZTEK.EGYÉBKÉNT MEG TELJESEN NORMÁLIS:)
2011. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes, hátha megtanít helyesen írni...
2011. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha komolyan gondolod, akkor érdemes és ha neki is tetszel akkor tuti..ha boldogok vagytok úgy sem azzal fogtok foglalkozni,hogy mi lesz később..ha meg idővel még is szakítotok, az is csak rajtatok áll,hogy hogyan váltok el.

egy próbát megér szerintem..amúgy hányadokosok vagytok?:D

2011. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D amúgy meg 9.
2011. szept. 10. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!