Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nézeteltérés? Nem szolgál ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézeteltérés? Nem szolgál ki az asszony! Szerintetek hogyvan ez? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Az eddigi barátnőim mind háziasok voltak... ha nálam voltak ők csinálták nekem a kaját, elmosogattak, meg minden... szerintem ez így a normális.. :) nem hímsoviniszta vagyok, meg semmi, de a mostani barátnőm eléggé eltér a többitől... ő szerinte ha náluk vagyunk akkor ő szolgál ki, de ha nálunk akkor nem fog ő kiszolgálni. pedig megvan neki engedve, meg minden! :D sőt így a helyes szerintem! de szerinte nem, és emiatt a dolog miatt balhé van... szeretném ha leírnátok hogy szerintetek normális e az ő gondolkodása, vagy épp az enyém? nem kritikát meg oltást kérek! köszi előre is!:)
2011. szept. 7. 20:38
1 2 3 4 5
 1/42 Koldus ***** válasza:
100%
Szimplán idióta vagy. Pff
2011. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátnőd logikája helyes. Legalább is én is pontosan így gondolom. Ha nálam van a pasi, én szolgálom ki, ha náluk vagyunk, akkor neki kell.
2011. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ez komoly? Így nem lesz könnyű párt találni.
2011. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Én a te felfogásodban látom a problémát.

Ha ő van nálad, te vagy a házgazda, a te feladatod a vendéged kényelméről gondoskodni.


És miért is kéne téged állandóan kiszolgálni?

2011. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális, hisz te se szeretnéd, ha mondjuk a haverodat te szolgálnád ki. És ennyi erővel ezt ő is elvárhatná tőled, hisz egyenjogúak vagytok. Ha például nálam van barátnőm, akkor én kiszolgálom, néha megkérem, hogy szedjen magának, úgyis ő tudja, hogy mennyit kér, vagy hogyan. Szóval szerintem a házigazda dolga, hogy kiszolgálja a vendég felet. Ha meg összeköltöztök, akkor néha be kell segíteni. Nem tart sokból, de hidd el, hogy kedves gesztus, és nagyon hálás érte. Ő is elfáradhat, mert emberből van.
2011. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
87%
A rabszolgatartás ideje elmúlt.Ugyan annyi jogod van megfogni a fakanalat,vagy elmosogatni,mint Neki.Én sem szolgálnálak ki.Nálam az elfogadható a csináljuk együtt verzió.
2011. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
19%
EGY IGAZI FÉRFI VAGY.
2011. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

nem kritikát meg oltást kérek! köszi előre is!:)


Úgy látom,érzed,hogy nem neked van igazad!!!!!!!!!

2011. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
97%
A TE házadba vendégként megy, nem bejárónőként.
2011. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
66%

Hát ha nálad vagytok, tényleg neked kell kiszolgálni. Te vagy a házigazda!


Abban viszont egyetértek, hogy akik összeköltöztek, ott a lány dolga kaját csinálni. Soha nem értettem, miért bántja ez az egójukat... :P Egyszerűen ez a férfi-női munkamegosztás. Én se mondom, hogy mosson kocsit, fesse ki a szobát, pakoljon ide-oda nehéz cuccokat, mert evidens, hogy ezt én csinálom. Érdekes, az én egóm ezt el tudja viselni, hogy valami "az én feladatom" és annyi. Furák a nők. Mindegy.


De visszatérve a kérdésedre, nagyon tahó paaraszt dolog azt várni, hogy a saját otthonodban más szolgáljon ki! Erről szokjál le, vagy ne csodálkozz, ha a lány kidob!

2011. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!