Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában mindig megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában mindig megbánt barátnőm, szerintetek bunkó lennék?

Figyelt kérdés
Mostanában mindig megbánt barátnőm eddig imádtam vele lenni mostmár annyira nem is várom h találkozzunk pedig tényleg szerettem, most megyek el kicsit hosszabb időre, szerintetek ha meghuznám és utána otthagynék 1 5000est a táskáján nagyon besérülne vagy csak örlödne?
2011. szept. 9. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
?
2011. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te figyelj, létezik egy módszer. Beszélgetésnek hívják. Tudod, amikor mindenki elmondja őszintén mi bántja vagy mit szeretne.
2011. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hinné, hogy k*rvának nézed:D
2011. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

persze csak a beszélgetéseink mostanában fuccsolnak, megbeszéljük h találkozunk, kedvem nincs elmenni söt el sem megyek:)

ilyenkor ha elmondom neki akkor meg kérdezget kivel megyek howa......

kicsit alávágsnak szánom persze

2011. szept. 9. 16:58
 5/13 Dottorre ***** válasza:
100%
Én többet nem állnék szóba azzal aki ezt megjátsza. Egyébként pedig tényleg le kell ültetni és komolyan elbeszélgetni vele. Ha fuccsol, akkor meg lapát, nincs kérdés. HA nincs kedved se találkozni vele, akkor amúgy sem értem, hogy egyatalán minek vagy vele?:P
2011. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de amugy van csak már birom napokig nélküle...... amugy szivesen vagyok föleg mert megkivánjuk egymást akkor nincs semmi probléma csak kezd átmenni érzelemmentesbe a dolog
2011. szept. 9. 17:23
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a magad fajtának kisállat sem való,nem barátnő.Ennyi.
2011. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

miwan mr tökéletes? nem mindenkinek van 1 tökéletes kapcsolata ami a büdös életben nem rendül meg de neked biztos ilyen van és a pcsödet tartogatod neki házasságig!

attol hogy ez semmilyen még mindig érdekel a lány am kösz a kommented ;)

2011. szept. 9. 18:31
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Otthagynál egy 5000 Ft-ot? Megtalálnálak de szétrugnám a segged. Ha meg nem lenne elég rádküldenék vmi kétajtós szekrényeket. Hány éves vagy Te? 12??? Úristen. Nem gondolod hogy maradandó sérüléseket szereznél neki? 22L
2011. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem 12 vagyok és nehezen rugnád te szét az én seggemet,van 1 olyan sanda gyanum hogy a szekrényeid sem kezdenének sokat az én baráti körömmel, de 1 kérdés volt az agressziodat mért nem máshol vezeted le?
2011. szept. 9. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!