Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha eldöntöm, hogy szakítok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eldöntöm, hogy szakítok a párommal, miért változik meg mindig a véleményem, az érzelmeim?

Figyelt kérdés

A párom lassan már nem tud követni, nem érti most miért vagyok most kedves, amikor előző héten csak utálni tudtam.


előző héten eldöntöttem magamban, hogy vége, elegem volt, nagyon megbántott, nincs bocsánat stb


most meg, szeretettel gondolok rá, ha eszembe jut.


MITŐL van ez?


2011. szept. 9. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát, ő a születendő gyermeketek apja... ez csak ezért lehet, semmi másért!
2011. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
talán régóta vagytok együtt? megszoktad hogy mindig ott van és nemtudnád elképzelni nélküle az életed és akkor inkább meg győzöd magad hogy te szereted. félsz hogy egyedül maradsz, vagy félsz hogy ő talál más te nem és akkor többé nem kaphatod vissza. Én erre tudok gondolni.
2011. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DieGuy válasza:
nem tudom nézel-e How I Met Your Mother-t de abban igen jó elmélettel álltak elő, ez pedig az "érettségi szemüveg", annyiból áll h mikor már ott vagy h szakítasz akkor eszedbe jut h milyen jó volt vele meg h mennyire fog hiányozni, ezért nem tudod kirúgni
2011. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a szakító gondolataim közben/után nem a félelmek jönnek elő, amiket említettetek, hanem szeretet.
2011. szept. 9. 19:06
 5/5 A kérdező kommentje:

vagy sajnálat? ami szeretetet vált ki

tehát miután megbántott ami szakító ok lenne nálam!), egy idő múlva, csak ránézek ahogy ártatlanul rámmosolyog...

2011. szept. 9. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!