Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen lesz alkalmam házibuliba menni, mint ami a filmekbe is van?

Figyelt kérdés

Ilyen nagyszabású házibulikra gondolok ahova sok sok ember meg van hívva :D Úgy gondolom ott nagyobb esély van kapcsolatok létrehozására mint egy szórakozóhelyen... :D Még sosem voltam házibuliban de szeretnék már...

17/L


2011. szept. 9. 22:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista vagyok 4 éve, de sosem voltam ilyen buliban.

Ezek a VIP bulik az USA-ban elterjedtek, itthon nem.

Viszont vannak kifejezetten egyetemi szórakozóhelyek, egyetemistáknak, hidd el tényleg jók.

2011. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Már csak ezt a tanévet kell kibírnom és mehetek Pestre ott majd csak összeakadok pár jóarccal :D
2011. szept. 9. 22:18
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Ott nagyobb esélyed? Hát ha csak ott akkor......
2011. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
most is lehetne.
2011. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha kapcsolatok létrehozása alatt azt érted, hogy seggrészegen megdugatod magad, ahhoz nem kell házibuliba menned. Ha normális kapcsolatokra gondoltál, akkor nem szóltam.
2011. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Van pár jó hely és ritka a házibuli de az a jó ahol jól érzed magad, azaz nem biztos h bejön neked ez de pl nekem bejöttek a bulik


Figyelmeztetlek azért h a detox nem jó hely!

2011. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én eljutottam, sok házibuliban voltam, meg szórakozóhelyen is. Tőled is függ, mennyire vagy nyitott.
2011. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
de am ne úgy képzeld el az egyetemeket mint a filmekben. nyilván lesznek programok meg bulik, de szerintem nem több mint más körökben...tehetnél róla h hívjanak most is. ott is sok emberrel össze kell majd ismerkedned ahhoz h egyáltalán tudomást szerezz róla, meg hívjanak.
2011. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Normális kapcsolatra. Még sosem volt kapcsolatom és nem tudom mégis hogy tudnék új emberekkel megismerkedni. Sokan mondták hogy ismerősök ismerősei megbízható forrás szokott lenni. De azt elég körülményes összehozni, meg akkor az összekötő fél állandóan kérdezősködik... Szóval úgy gondoltam mivel a Disco-k alkalmatlanok mindennemű kapcsolatra egy jó hangulatú házibuliban sok emberrel meg lehet ismerkedni, beszélgetni de nem seggbedugatni magam :D
2011. szept. 9. 22:23
 10/24 A kérdező kommentje:
Hívtak már engem is házibuliba, de egyszer egy olyan lány akit annyira nem kedvelek egyszer meg Budapestre egyik fiú haveromhoz. Na oda meg anyukám nem engedett fel, de megtudom érteni.. :D
2011. szept. 9. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!