Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a korombeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a korombeli lányok csakis az idősebb pasikra buknak?

Figyelt kérdés
Többször volt olyan hogy odamentem egy lányhoz aki kb annyi idős mint én és azt mondta hogy ő az idősebb pasikat szereti.Oké nem vagyok egy szépfiú de azért elég frusztráló hogy csak a 14-15 éveseknél van esélyem(tőlük nem akarok semmit)A lányok miért mennek rá a huszonéves pasikra? 19F
2011. szept. 10. 15:58
1 2 3
 11/21 Walk With Me ***** válasza:
65%

16:17, ez nem feltétlen a korral jár. Engem sem a hülyeségek érdekelnek, nem piálok, nem akarok minél több csajt megdugni, nem vagyok felelőtlen, mindezt csak 20 évesen. Jó, nincs kocsim, sem munkám, de ez majd alakul.


Ha belegondolsz, aki "hülyeségeket" csinál az általában nem áll le vele 25 éves koránál, hisz gondolja legszebb kor, élni kell stb... nem értem ilyen szempontból mi különbség lenne egy 20 és egy 25 éves között.

2011. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
És miért jók a 14-15 évesek? Tök gyerekesek és én nem szeretem az olyan csajokat nálam a legnagyobb minimum az a 16 de ott is van nagyon sok gyerekes.
2011. szept. 10. 17:02
 13/21 anonim ***** válasza:
44%
ugyan ez, 17F amikor elbeszélgettem gy korombeli csajjal, akkor rákérdeztem, és mondta hogy azért nem jönnek be neki a vele egy korúak vagy fiatalabbak, mert a huszonévesek jobbak az ágyban... na mondom sose lesz csajom...
2011. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
akkor ne k*rvákkal beszélgess...
2011. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%
Jobbak az ágyban? Ez röhej. A legtöbb pasi huszonéves korában veszíti el a szüzességét.
2011. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%
Ennyi idősen még attól érzi magát felnőttnek, hogy egy felnőtt férfi már nőnek tekinti. Nekem kb. 22 éves koromig tartott ez, azóta a velem egyidősek meg a kicsivel fiatalabbak jönnek be :)
2011. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A lányok sem biológiai, sem pedig szellemi téren nem érnek korábban a fiúktól. Ez azt jelenti, hogy a lányok testileg is ugyanolyan érettek, mint a fiúk.


Az a huszonéves férfi nemnormális, aki 14-17 éves kislánytól akar komoly kapcsolatot. Vagy csak annyira pancser, hogy a korabeli huszonéves nőknek nem kell. De az éretlen kislányok gondolkodásképtelenségét kihasználva könnyen meg tudja szerezni őket.


Azt viszont meg lehet érteni, ha csak dugást akar tőlük, vagyis friss hús célból szedi fel a 14-17 éves kislányt.

2011. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

De korábban érnek. Nyugodtan lehet ezt cáfolni, de még a tankönyvekben is benne van.

Nem kell hozzá sok energia, menj be egy 6. osztályba, nézd meg milyen magasak a lányok és menj be hozzájuk 7. végén, ekkor már utolérik őket a fiúk. Ez csak egy példa a biológiai korábban érésre, de számtalan ilyen van, ha pszichológia, akkor nézd meg mikor kezdenek el lázadni a lányok, mikor kezdenek el berúgni, először rágyújtani és nézd meg mikor kezdik a fiúk.

Huszonéves korra egyenlítődik ez ki. Nem értem mit kell ezen cáfolni vagy hogy miért sérti ez bárki önérzetét, semmi rossz nincs ebben.

2011. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

13:47


Csak azzal van probléma, ha valaki valótlan dolgot állít, és te most ezt tetted.


Te hiába akarod cáfolni a tényeket, ez nem fog menni. Mégpedig azért nem, mert valós tény, hogy a lányok ugyanúgy érnek, mint a fiúk! Ez a valóság. Csak nézzél szét az életben! 6.-ban és 7.-ben is egyformán vannak. Nem tudom, hogy hol éltél eddig, de a lányok biológiailag is a fiúk szintjén állnak.


"ha pszichológia, akkor nézd meg mikor kezdenek el lázadni a lányok, mikor kezdenek el berúgni, először rágyújtani és nézd meg mikor kezdik a fiúk."


Ezt pont neked kéne megnézned. Ugyanis ha megnézted volna, akkor tudnád, hogy pszichológiailag is ugyanakkor érnek.

2011. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Veled kár vitatkozni,én értek hozzá, te nem.

Beszélj egy védőnővel, minden faluban, városban van. Majd ő elmondja neked,hogy hogy van ez, ha már nekem nem hiszel.

Állítod az ellenkezőjét basszus, mintha minden ember hülye lenne és nem látott volna soha embert felnőni. Sem pszichológiailag sem biológiailag nincsenek egy szinten ebben a korban,sőt, koraszülés esetén is sokkal kedvezőbbek a feltételek a lányok számára (erről ugyan pontosat nem tudok, több szülésznő barátnőm mesélte)

2011. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!