Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a sulin belüli párkapcsolatról? Pro és kontra egyaránt jöhet!

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha az szempont nem egy évfolyam, 1, esetleg 2 év különbség (pl. 12.-es fiú 10.-es lánnyal :))
2011. szept. 10. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
én pro vagyok cod4ben
2011. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Vadidegenek válaszára vagy kíváncsi egy értelmetlen kérdésben, hogy el tudd dönteni lehet-e járnod valakivel a sulidból ???
2011. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
régen kontrafékes volt a bicajom
2011. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

az hogy nem elég ha tetszik. de lehet én is benne lennnék egy ilyenbe hiába látom előre hogy rövidtávú lenne,

hogy miért azért mer hülye vagyok:D

nemám ennyire azért nem

18f

2011. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 csonti1998 válasza:
Attól függ. Jó a kapcsolat vagy nem! Ha jó akkor csináld azt amit szoktál csinálni, ha nem jó a kapcsolat akkor váltsd át magad olyanná amilyen még nem voltál! Amúgy itt kell kezdeni a kapcsolatot! Iskolában!
2011. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 csonti1998 válasza:
2 év nem számít!
2011. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem majdnem lett egy sulis sráccal kapcsolatom... hogy miért csesztem el, az más kérdés....

pro: egész nap láthatod, könnyű alkalmazkodni a suli végéhez, könnyű megtalálni stb :)

kontra: ha szétmentek - mert erre is van esély... - akkor rossz látni, ha újat talál magának, az még rosszabb, a tanárok sem nézik jó szemmel a sulis kapcsolatokat...


'mindig kövesd az at utat, amit a szíved diktál, de az eszed mutat' :)


Dóri, 17

2011. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem volt barátnőm suliból, jó volt mert kb. csak suliban tudtunk találkozni így kapóra jött, viszont mióta szakítottunk rossz látni, szóval még egyszer nem vállalnám
2011. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Dóri,17

miért cseszted el? :P

2011. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

segített a srác talpra állni, miután megcsalt és dobott a volt barátom, majd a barátságból valahogy több lett... és amikor már ott tartottunk, hogy mindenki tudta, ami nem is volt hivatalos, és ő egy hétig duruzsolta a fülembe, hogy pont az a lány vagyok, amilyen neki kell, hogy szeret és még ilyen édes dolgok. mellette azt is mondta, hogy ő nem akar kapcsolatot, neki most az az elve, hogy a lányok érthetetlenek, mert az előző lányka játszott vele... köv héten mondtam neki, hogy akkor ne szórakozzunk, akkor inkább hagyjuk az egészet, mert ennek a nem-de-mégis - dolognak nincs értelme... másnap, hogy pedig már majdnem!

na akkor kicsit kivoltam... azóta se lett jobb...

2011. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!