Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánatra valami tipp?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatra valami tipp?

Figyelt kérdés
Kicsit csalódtam,volt már ilyen ilyenkor rohadtul nem tudom mit tegyek.... nem akarom részletezni....Köszönöm: 18/L
2011. szept. 11. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmire nincs határozott megoldás.

Minden ember mást csinál van aki leissza magát van aki keres más van aki átzokog egy napot és még sorolhatnám napestig.

Keresd meg neked mi az a valami ami boldogabbá tesz.

2011. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Hát... Nem vagyunk egy nemből, így nem tudok jó tanácsot adni... Én mikor nagyon fájt, s nem bírtam tovább, piszkosul berúgtam. Aztán később felejt az ember... az alkohol is tompítja a tomboló érzéseket.. Az idő... Az új remények..


De esetleg ha megnéznél valami keserédes romantikus filmet... Akkor az elterelné a gondolataidat.. :)


20/F

2011. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 napietus ***** válasza:

egyrészt csinálj csupa olyan dolgot, ami kikapcsol, és amit szeretsz. teljesíts erődön felül a suliban.


és a legjobb: kutyaharapást szőrével. magyarulj: flörtölj pasikkal.

2011. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. szept. 11. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

persze,hogy van.

kell hozzá egy fa meg egy erős kötö.

szerintem érted a lényeget

hajrá !!!

2011. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 asdface ***** válasza:

Én mindenkinek elmondtam, aki rákérdezett. Eleinte el is sírtam magam,aztán csak összeszorult a torkom és amikor a 20. embernek mondtam el a sztorit már halványan mosolyogtam.

Tudod több szem többet lát és lehet valaki olyat mond, amin te is megfogsz lepődni. ;)

Amúgy is túl fiatal vagy,hogy leakadj egy ilyen problémán.

A lényeg, hogy ne forogj sokat magadba a dolgon beszéld meg valakivel/ sok valakivel , mert úgyis csak a magad kárára fogod kihegyezni a dolgot.

Jobbulást!

23/f

2011. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

cigi,sör

cigi megnyugtat

sör felejtesz

2011. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2011. szept. 12. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!