Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utolsó szex az exszel? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utolsó szex az exszel? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az ex is tudni fogja előtte, hogy ez lesz az utolsó?
2009. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Én eddig mind a 3 barátommal belementem!

Nem volt olyan jó,mint amikor még egy pár a két ember,szóval érhet nagy csalódás!

Én nem bánom,mert a biológia jólműködött,mégis maradt bennem csalódottság.

De lehet ennek ellenére is belemennék újra ilyesmibe,ha így hozná a sors!

2009. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem úgy kifejezetten nem tetszik, és én szerintem nem mennék bele... ha tudnám, hogy ez az utolsó, és utána vége lesz a kapcsolatnak, akkor csak akkor mennék bele, ha nagyon szeretem az illetőt, vagy ilyesmi...
2009. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A kapcsolatnak több hónapja vége. 1x már volt szex a szakítás után. Hát nem volt problémamentes...Hamar elsült, így nem volt idő befejezni...Utána meg már nem tudott másképp sem a csúcsra juttatni. Mégis úgy érzem, jó lenne utoljára és ezzel minden kapcsolatot megszakítani vele.
2009. ápr. 22. 14:42
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, szeretném, ha sz utolsó lenne és megbeszélném vele. Másképp nem tudnék túllépni rajta.
2009. ápr. 22. 14:43
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

melyikőtők szakított?

mert ha Te,akkor jöhet a szex,ha viszont ő,és te még szereted....hát talán visszajön utánna,de nem bíztos hogy jó lesz

2009. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ő szakított és nem múltak el az érzelmeim iránta, de tudom, hogy nem lehet több szexnél, mert nem akarja.
2009. ápr. 22. 15:37
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
szerintem menny bele ;)
2009. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Miért ne!én bele mennék!inkább az ex -el mint mindenkivel!
2009. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Háááát...nemtudom nekem fájna,főleg ha szeretem.Tudnám,hogy itt már csak a szexről szól a dolog és az uccsó...ijjjj na én ezt kihagynám.:s
2009. ápr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!