Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennetek, ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek, ha a pasitok egy nap azzal allna elo, hogy zavarja, hogy nektek tobb szexualis kapcsolatotok volt, mint neki?

Figyelt kérdés

Vagyis mielott osszekerultunk volna. O a vallasa miatt meg szuz volt. Persze voltak tapasztalatai, de behatolas konkretan nem tortent.

Tudta, hogy en nem voltam szuz, amikor osszekerultunk. Nekem mar persze csak utolag vallotta be, hogy anno o szuz volt.

Eleinte nem zavarta, de en tudtam, hogy eljon az a nap, amikor ez meg problema lesz.

# es fel eve vagyunk egyutt, kozos lakas, mar a gyereket tervezzuk, es most bekattant neki, hogy o bizony nem elte meg ki magat.

Mit lehet ilyenkor tenni? Egy harmonikus, jol mukodo kacsolat. Szeretem es o is engem. Mar gondoltam elengedem hivatasosokhoz, szerezzen tapasztalatot es hagyjuk magunk mogott ezt az egeszet. Kozben persze rohadtul faj, de nem vagyok egy begyopesedett agyu no, nem fogom ez miatt elhagyni, amikor amugy meg teljesen jol kijovunk.

Ti mit tennetek?

Fiu? Hogy ereznetek, ha a csajotok felajanlana, hogy eljetek ki magatokat, csak romancba ne bonyolodjatok (ne legyenek erzelmek). Lanyok??? Hogy elem en ezt tul?


NAGYON SZEPEN MEGKEREM AZOKAT, AKIK SZERINT A MASRA VALO GONDOLAS MASZTURBALAS KOZBEN MAR MEGCSALASNAK SZAMIT, NE IRJANAK SEMMIT!

Tiszteletben tartom, hogy ti igy ereztek, de en nekem an eleg bajom, semmi szuksegem a hulye kommentekre. Kosoznom!


2011. szept. 11. 17:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%

de mégis mennyi pasid volt előtte?

1,2?

10,20?

2011. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem hinnem, hogy a szam a lenyeg. Egyebkent o sosem kerdezte ezt meg. Kapcsolatom ketto volt. Maga a teny zavarja, hogy en nem voltam szuz.
2011. szept. 11. 17:39
 3/21 napietus ***** válasza:
69%

milyen vallás miatt? ami azt azért megengedi, hogy házasság előtt gyereket csináljon, azt nem engedte a vallása, hogy x éves koráig dugjon, vagy mi?


na mindegy is. pasid hülye.

2011. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 napietus ***** válasza:
69%
aha, és ez most jutott eszébe. életszerű, ja.
2011. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

hülye vagy?

hivatásoshoz?

a végén még hoz neked valami betegséget hisz a hevében is benne van HIVatásos


am meg mi baja?nekem mind 1 hogy volt -e előttem mással a csaj vagy nem legalább tudtad mit kell csinálni így gondolom az első neki is jobb volt mint egy szűzzel lett volna


F

2011. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Ha arra gondolsz hogy elengeded hivatásosokhoz akkor nem szereted igazán, ha arra gondol hogy nem élte ki magát nem szeret igazán.Olyan a kommented mint egy rossz vicc.
2011. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

nekem felfordul a gyomrom tőled.

Hivatásosokhoz?----ez kb úgy hangzik mintha kényszerítenéd, hogy oké éld ki magad pár ku.rván, de kérlek ne hagyj el.------Tőled ez 1 kétségbe esett és 1 szánalmas döntés volt, vagy lesz....


SZÁÁNALMAS VAGY.

dobd a gec!be.

2011. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%
lányok errettentő példa legyen ez, hogy fiatal korban nem kell ribancnak lenni, ugyanis a múlt akkoris kísérteni fog ha már komoly kapcsolatot akartok !!! hurrá
2011. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%

hány sráccal éltél nemi életet?

1? az senkit sem zavar. 2?? az sem. 3-4?? még elmegy

10-20 az már mindenkit zavarna egyszer. mértnem mered megmondani ?-.-

2011. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Elég h*lye vagy, már megbocsáss, és még egész finoman fejeztem ki magam. Az meg kész röhej, hogy még neked áll feljebb, csak mert nem értünk egyet a te elborult gondolkodásoddal. Am meg nyugodtan engedd el k*rvázni, biztos élvezni fogja, aztán ha párszor megcsal mással is mert hát te megengedted neki, hogy kiélje magát, akkor meg majd te leszel felháborodva, hogy hogyan képzeli ezt.
2011. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!