Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járjak az ellenségem tesójával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak az ellenségem tesójával?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit gyűlölök jó pár éve, folyton szívatjuk egymást, egyszer lefeküdtünk, de az se változtatott semmin, csak szenvedély volt.


Ez két éve volt, és most a srác bátyja járni akar velem. Tökre bírom, meg minden, el tudnék vele képzelni egy tartós kapcsolatot de nem tudom, mit szólna a tesója, ráadásul ő nem tudja (szerintem), hogy mi lefeküdtünk.


Mit tegyek?


2011. szept. 12. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel hogy mit szól a tesója?! Ki a fa**m ő hogy engedélyt kell kérned? Vagy mi a fa** van? Nem vele akarsz járni. Bekaphatja!
2011. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
"egy srác, akit gyűlölök jó pár éve, folyton szívatjuk egymást, egyszer lefeküdtünk" - Nincs több mondanivalóm.
2011. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
De gáz vagy :D Ribi
2011. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
gyökér k.rva
2011. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
gyűlölöd és lefekszel vele.. Ezek után mit akarsz. szerintem a bátyja is csak meg akar fektetni..
2011. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Sőt, az apjával is b.szasd meg magad, te elmebeteg szakadt ribanc.
2011. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!