Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen félős? Bőv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen félős? Bőv lent

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatom volt, most új van,ami nagyon friss,még csók se volt.

amikoor ár nagyon közel vunk egymáshoz, az arcunkközött 2cm van és úgy beszélgetünk,félek a csóktol és inkább kihozom magam a helyzetből.Szerntetek mér félek ha már túl voltam tízz ezer csókon? :s a fiú közeledik..


2011. szept. 12. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos, hogy van neked kapcsolatod?
2011. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bele kell menned. másképp nem tudod legyőzni magadban ezt a gátat
2011. szept. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legvalószinűbb, hogy talán még kicsit korai számodra egy új kapcsolat,mert 3 év hosszú idő, s ha ennyi időt töltesz el valakivel, akkor normális, hogy kötődsz hozzá, s megszokod, hogy tőle kapsz meg mindent ami a bensőségesebb dolgokat illeti, s lehet picit nehézkes lesz kezdetben egy más sráccal az ilyesmi. Lehet felkészültnek hiszed magad egy új pasira, csak az a helyzet, hogy nem minden alakulhat úgy ahogy mi elgondoljuk. De szerintem minél több időt töltesz az új sráccal, annál inkább kivánni fogod a csókját.

19/L

2011. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi az utolsó 2 válaszát:)

Kicsit értelmetlenül fogalmaztam, nagyon siettem. Hát igen, eszméletlen sok idő volt ez számomra... Csak ennek a fiúnak még barátnője se volt ( úgy komolyabb ) És még is sokkal merészebb, mint én.... Folyamatosan ő közeledik és hát én meg mint valami bes*ari elfordulok tőle...Na de hát tényleg le kell ezt küzdenem. :)

2011. szept. 12. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!