Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 3. mit tegyek?

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok és a volt barátommal újra összemelegettünk, imádok vele lenni és ő is velem,de neki van barátnője 7hónapja.A barátnőjével heti 2x találkoznak velem szinte mindennap..de csak azért mert a barátnője koliban van.A barátnője 19 éves a volt barátom 18.Mit tegyek?Fejezzem be ezt az egészet és felejtsem el őt?Hagyjam ezt az egészet?Azt mondta szeret engem,de nem tudom mit higyjek.. :/ :(

Előre is köszi a válaszokat.:)


2011. szept. 13. 15:30
 1/6 Moszuke ***** válasza:

mondani sok mindent lehet.. érzed is, hogy szeret? megbecsül? tisztel?

kétlem.

2011. szept. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hagyd ott és írj nekem privátot ;)


Komolyan. Tényleg hagyd.

2011. szept. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ticul válasza:
figyelj ha tényleg szeretne akkor te lennél a bnője nem csak ilyen "szerető" szóval csak azért tart hogy jól megb*szhasson ergo kihasznál
2011. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Moszuke!

Nyugi..érzem h szeret és naponta ha 10x nem hallom akkor egyszerse.:)Annyira édes olyan kis szeretetteljesen átölel..és igen megbecsül és tisztel..

2011. szept. 14. 15:57
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem ilyen válaszokat várok..xD

Írjatok privtba..áhh:D:D

2011. szept. 14. 15:58
 6/6 A kérdező kommentje:

Ticul!

Tudom,de nemtudja mit mondjon a másik bnőjéne vagy nemtudom,h ő mit h akar..Tévedésbe vagy eléggé..mi még nem is feküdtünk le..Vagyis ez fordítva van engem szeret és a másikat "kihasználja" h bass*a :)

2011. szept. 14. 16:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!