Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a fodrásznőm mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a fodrásznőm mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tetszik a fodrásznőm mit csináljak?...azt vettem észre,hogy hozzám mindig egy kicsit másképp viszonyul...de lehet,hogy beképzelem...mindig örül nekem,néha zavarba is jön stb

..attól félek ha elmondom neki,hogy oda meg vissza vagyok érte,elküld a fenébe...akkor se barátnő se fodrász : )

..de nekem kell ez a nő!!!!!!!!!!


2011. szept. 14. 02:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát mondd el neki.

Most mit veszíthetsz? Sok fodrász van még.

2011. szept. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk beszélgess vele. Kérdezgesd, aztán hívd el valahová.
2011. szept. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommenteket!!!!!!

persze-persze fodrászból van még bőven : )

de belőle,csak egy van......nehéz,még soha nem voltam ilyen tanácstalan!!!!

...lehet,hogy bemegyek és egyszerűen elmondom neki,hogy ez van és kész....nem akarok felesleges köröket futni,az nem én vagyok..ha ott azt mondja,hogy nem,akkor meg tök mindegy...csak lenne hozzá elég bátorságom...tele a gatyó : )

2011. szept. 14. 07:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Most nehogy letámadd szegény még ha tetszel is neki és berontasz hogy jajj szívem nagyon tetszel köpni nyelni se fog tudni... csak hívd el vhova kérdezd meg nincs-e meló után kedve vhol taliznia veled ennyi... nem kell ajtóstul rontania házba annak sosincs jó vége.
2011. szept. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Menj el hajat vágatni és ha meleg van arra panaszkodj, ha hideg van akkor arra. Ilyenkor jó egy fagyikehely/forró csoki, nosza jöjjön veled meló után egy cukrászdába/kávéházba.

Aztán beszélgessetek. Ha lehet, ne olyanokat kérdezz amikre igen/nem a válasz. Ne érezd úgy hogy minden most dől el-azért vagy ott hogy jól érezd a csajjal.

2011. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jók a válaszok,köszönöm!!!!..lehet,hogy tényleg le kéne lassulnom,mert még elrontok mindent....meghívom kávézni,ha jön akkor sínen vagyok...remélem!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 14. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
ugye nincs nőd akit megcsalnál?
2011. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

timoteus!


...ezt nem igazán értem?

2011. szept. 17. 18:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!