Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem képes óvszert venni ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem képes óvszert venni ezért nem szexelünk, szerinted?

Figyelt kérdés

2 hónapig nem voltunk együtt mert elutazott. vártam h jön haza már kívántam, de én ez idő alatt abbahagytam a gyógyszer szedését.

hazajött, taliztunk este a városban és mondta hogy akkor menjünk hozzá. mondtam jó, de én már nem szedek gyógyszert és nem tudunk így szeretkezni, neki kell mostantól a védekezés részét megoldani. (1évig szedtem, ő velem soha nem használt gumit) nem szólt semmit és azt mondta hogy jó akkor csak simogatjuk egymást. de mondtam hogy ennyi idő után abból úgyis csak több lenne és nagyon rossz ha mégse tudunk együtt lenni akkor.

nem értem hogy miért nem volt képes venni egy csomag óvszert mikor 2 bolt is útba esett hazafelé. ennyire nem kívánta a szexet 2 hónap után? kifogásokkal jött h nem szereti a gumit, kényelmetlen stb... azóta nem vett, most szünetel a kapcsolat kicsit.


2011. szept. 14. 08:45
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
68%
Mit csinált az alatt a 2 hónap alatt?
2011. szept. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
dolgozott. de nem hiszem h megcsalt ha erre gondolsz
2011. szept. 14. 08:48
 3/42 anonim ***** válasza:
66%

Neharagudj, de ezt neked kell tudni, es erezni. A belso erzelmekre koncentralj, ne pedig arra, hogy miert nincs gumi! Nem a gumin legyen a hangsuly, hanem az erzelmeken!

TEhat ha most kapnal egy gumit, akkor kiderulne az, hogy valojaban mit erez a parod?

Ezt csak te tudhatod!

2011. szept. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
utolsó nem igazán értelek. itt az a lényeg hogy elég önző szerintem
2011. szept. 14. 08:51
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Naiv vagy, arra gondolok. ;) Nehogy már az óvszer miatt ne akarjon veled szexelni, ha mégis, hát akkor ennyire érdekled csak!
2011. szept. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

nem gondolok úy konkrétan semmire, de azért megfordult a fejemben. Igaza van a 2. válaszolónak.

2011. szept. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

Miért nem vettél akkor te? Vagy bementek közösen, vesztek egy üveg bort, valami vacsit, meg egy csomag óvszert a pénztárnál.


Vagy csak egy csomag óvszert.

2011. szept. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Vegyél te gumit...és kiderül, hogy mit is gondol. Beszéld meg vele, mivel van baja. A gumival, vagy veled...
2011. szept. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
azért mert nem akartam akkor egy szexéhes pics@nak tűnni, pedig jó lett volna.
2011. szept. 14. 08:54
 10/42 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy tényleg a gumival van baj. Nálunk pl nem működik, mert egyszerűen rákerül és megszűnik a merevedés. Van ilyen sajnos, másképp kell megoldani.
2011. szept. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!