Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves vagyok eddig még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok eddig még nem volt barátnőm. De most már úgy érzem hogy szeretnék eggyet (kettőt) Tipp?

Figyelt kérdés
Csöndes visszahúzódó magányos típus vagyok.Barátaim nincsenek suliba most nem járok otthonülős típus vagyok.
2009. ápr. 23. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Ismerj meg valakit, aki csak egy kicsit is bejön. NE a tökéletest várd, mert lehet hogy az az akiről nem is gondolnád, csak picit meg kellene ismerni és engedni egymásnak .

De legalább vele szemben ne húzodj vissza, ismerd meg, érdeklődj.

Azért még vannak csajok, akik szeretik látni a pasin, hogy érdekli őt, és nem neki kell felszednie

2009. ápr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Nekem most ez jutott eszembe,pl utcán odamész egy olyan lányhoz,aki megtetszik (ha barátnőkkel van,vond félre tőlük egy fél percre;))


-Szia!Ne haragudj,hogy megállítottalak,de nem tudom szó nélkül hagyni,mennyire szimpatikus vagy így első ránézésre!Szívesen találkoznék veled,mondjuk egy biliárdozás keretein belül. (Itt lehet,h le akar koptatni,vagy megijed kicsit,de ne hagyd magad): Ne félj,nem tervezem,h feleségül veszlek biliárd után:D Ja,bemutatkozni meg el is felejtettem,de tudod mit,felírom a nevem és a számom egy papírra-->toll elő,írd fel és tedd hozzá,hogy a találkozás időpontja holnap délután 17:00 X helyen.Ha nem jó az időpont,akkor írd meg mi lenne alkalmas.További szép napot!!Csáó!



Nem azt mondom,hogy ezt add elő,bármilyen szöveggel odamehetsz,csak légy magabiztos és lássa rajtad,hogy te jól érzed magad és kellemes ember vagy.Csak aztán ne használd ki őket,ha nagyon menne a dolog:D


Jó ismerkedést:P

2009. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

nagyjából tetszik a második válaszadó szövege, bár szerintem kicsit túl rámenős és túl sok egyszuszra, a legtöbb csajt valószinűleg elijeszti, de valahol el kell kezdeni. ami viszont nem tetszik benne, hogy igy indul: "ne haragudj, hogy..."

ezt nem értem. miért kéne egyből elnéskéréssel inditani? szégyenli a pasi, hogy tetszik neki a csaj? ez a rész maradjon ki, a többi mehet.

2009. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Elfogadom a kritikát.

Kérdés az előttem válaszolóhoz: Gondolom lány vagy, és azt írtad, ettől megijednek,mert sok egy szuszra.Kíváncsi vagyok te milyen szövegnek örülnél,ha odamenne hozzád egy srác. Tfh független vagy épp. Nem azért írtam bele,h ne haragudj,mert szégyellem,de nem minden lány szereti,ha megállítják az utcán.

2009. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Ha csinos lány vagy, akkor írj egyet privátomra. :)
2009. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Ez a kérdés besegített a tavaszi szerelmek születésének!:D:D:D
2009. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!