Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nagyon idegesítő ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagyon idegesítő ez?

Figyelt kérdés

a kérdés az, hogy nagyon idegesítő az ha a barátnőtök sokat beszél, néha hülyeségekről, mert ilyen az alaptermészete. vagy inkább a vissza húzódó, csendesebb lányokat részesítitek előnyben??? :)

(én amúgy az 1.be tartozom..:D )


2011. szept. 14. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Imádom ha sokat beszél egy lány:) 18F
2011. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Koldus ***** válasza:
100%
Valamilyen úton-módon befognám a szád az biztos :D
2011. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
A szófosó nem jó. Inkább a csendeske...
2011. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha édes, szeretni való lány, akkor még jól is állhat neki. Én például imádom, ha a barátnőm szex közben beszél, mert nagyon izgató a csacsogása :)
2011. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát...valaki ezt szereti valaki nem...Nálam ez nem dominál!!!Nálam csak egy a fontos...hogy tudjad mikor kell befogni!!! :) Szerintem a nagydumás csajokat csak a barátnői nem szeretik...
2011. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 LuckyestLooser ***** válasza:
100%
mind1 csak szeresen
2011. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Panda Péter ***** válasza:
attól függ, lehet jó is, lehet rossz is. az a jó, ha lehet jót beszélgetni vele, viszont tudja azt is mikor kell befogni a száját (már elnézést a kifejezésért, de ez volt a legtalálóbb).
2011. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
van akinek jól áll. van viszont 1 ismerősöm,hát az a csaj kész katasztrófa, össze vissza beszél,teljesen hülyeségekről, mond valamit,majd elkezd röhögni,de csak ő.. nagyon idegesitő tud ám lenni,és nem csak nekem.amúgy szőke :D
2011. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szeretek sokat beszélni de csak azoknál pofázok sokat akik vevők a dologra Az lég kellemetlen mikor egy tőmondatokban beszélő egyénnel akarok nagyvonalú társalgásba kezdeni...
2011. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az aranyközép út a legjobb mindig. De ha csak ezek közül lehet választani akkor inkább a csendes. Nyugalmat is szeretnék azért néha, nem baszok ki magammal :D
2011. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!