Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ment haza éjszakára....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ment haza éjszakára. Ennyit jelenthettem akkor neki?

Figyelt kérdés

a exemről van szó akivel még egy hete sem szakítottam.

igaz én léptem ki, de rosszul érint, bánt a szakítás talán jobban is mint őt. testvérem majdhogynem abba az utcába lakik ahol ő és mondta reggel hogy nem állt a szokott helyen a kocsija így nem töltötte otthon az estét.

rögtön arra gondoltam hogy nőnél volt, de fura nekem hogy pár nap alatt szerzett valakit, mert míg velem volt 95% hogy nem csalt meg. legalábbis így éreztem és semmi okom nem volt mást hinni. a szakításra sem számított. kedden pedig írt nekem egy ürüggyel hogy találkozzunk, de nem találkoztunk végül. ezért sem értem.

mondta hogy lesz majd munkája ahova este kell járni, de jövő hétre mondta, ezért gondolom még nem ott volt. Tudom nem kéne h érdekeljen de fájna ha máris más nőnél lenne. Szerintetek nő van a dologba így első hallásra?


2011. szept. 15. 08:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

TIPP: ha ex, főleg ha te szakítottál, ne foglalkozz ezzel. Minek akarszod tudni, ha rosszul esik?

Sokan gyógyítják szőrével a kutyaharapást.

2011. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan féltékenykedsz arra a pasira akit kidobtál? Már tegnap is volt egy ilyen kérdésed, hogy miért járkál el annyit mióta szakítottatok. Szerintem ez azért nem teljesen normális...
2011. szept. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem kéne hogy érdekeljen de bánt egyszerűen
2011. szept. 15. 08:24
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Belemehetett egy egyéjszakás kalandba, hogy téged elfelejtsen. De ettől még nem fog, így bele fog menni még több egyéjszakásba.


De! Mivel te szakítottál vele, szerintem már ne foglalkoztasson mit csinál. Végülis szabad ember, nincs kapcsolata.

2011. szept. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Miért szakítottál??
2011. szept. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem akkor se járt haza,amikor még együtt voltunk. pl reggel elment és másnap reggel jött haza. Ezt többször is megcsinálta,2 éves kisfiunk mellett. Amúgy te már mit foglalkozol vele? Már nem vagytok együtt. Engem se érdekel,hogy hova megy és mit csinál az exem.
2011. szept. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

De nem értem, hogy mostmár úgymond "mi közöd van hozzá" ?! Te szakítottál vele, külön vagytok, és ha már most másnál keresi a boldogságot, az az ő dolga. Lehet most ki akarja élni magát, és nem akar rögtön megállapodni....

Amúgy meg miétr "figyelteted" a tesóddal, vagy miért mondja ezt neked, hogy nincs a kocsija a megszokott helyen? Csak nem múltak el az érzelmek iránta?!-akkor meg nem kellett volna ilyen elhamarkodott döntést hozni...


Azt csinál amit akar, már nem tartozik neked magyarázattal...

2011. szept. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
mert nem voltam vele felhőtlenül boldog. olyan se veled se nélküled kapcsolat volt. ha vele voltam akkor sem volt minden jó ha meg nélküle akkor meg hiányzott. de már régóta ment ez a huzavona így pontot tettem a végére, de ettől még kedvelem őt, csak nincs így jövője a kapcsolatnak.
2011. szept. 15. 08:26
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nője van? Akkor újra kell a pasi?
2011. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nem értem miért támadtok. leírtam fenn a szakítás okát, ezzel még nem múlt el bennem minden érzés.
2011. szept. 15. 08:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!