Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál az osztálytársaddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál az osztálytársaddal?

Figyelt kérdés

szoval arra gondolok, ha járnál a csajjal akkor mindenki rajtad lógna az osztályba és nem hagynának, ez menyire igaz?

18F


2011. szept. 16. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én az osztálytársammal járok de nem lóg rajtunk senki :D
2011. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Mindig csak szívás van belőle, nem ajánlom. Szétmentek és nézhetitek egymás pofáját
2011. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze jelen pillanatban épp tetszik egy lány bár még csak haverkodok vele de remélem látni fogom rajta azt az érdeklődést amit én érzek iránta. am engem nem érdekelne ki mit mond de am nem szokták az oszi társak cikizni ezért egymást max féltékenyek!!!
2011. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Valamennyire tényleg igaz...

Illetve még abba is gondolj bele, hogy a nap akár 10 órájában is együtt KELL lennetek, és sehogy sem tudod elkerülni... Mert persze a kapcsolat elején jó, hogy nap mint nap látod, beszélsz vele, miegymás... De egy idő után meg fogod unni, nem lesz közös témátok (mivel a suliból sem tudsz olyat mondani, amit a másik ne hallott volna!).

És ha szakítotok, akkor is nap mint nap látod, és szerintem így senki sem tudná elfelejteni, hogy mi történt! Szóval, szerintem nem érdemes! 16L

2011. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
én ezzel nem értek 1et pl: két oszi társam járt mert tavaly végeztem a sulival és a mai napig együtt vannak am meg soha se ciki sztem csak éretten kell gondolkodni!!! 19f
2011. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
saját tapasztalat: tavaly (18L) voltam és összejöttem egy oszttársammal,nem tartott sokáig. max egy honapig
2011. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp se! Volt egy pasim 15 éves koromban, az oszt társam, és egyszerűen nem "tudtuk" úgy kifejezni az érzéseinket, ahogy gondoltuk... aztán úgy elfajult a dolog, hogy már alig beszéltünk, és szakítottunk... (am sem volt mondjuk vmi komoly kapcsolat, de... :SS :)
2011. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18F Ha csak nem vagy évvesztes vagy bukott nem értem a kérdésed. Ha igen és csak egyik és max. egyszer, akkor is már csak egy évig kell kibírnod.
2011. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!