Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell csókolózni? FONTOS!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? FONTOS!

Figyelt kérdés

Már sokmindent olvastam , hogy ez magától jön meg ilyenek,de én még mindig félek.

MAugy még arra lennék kivácsni hogy nincs-e rossz íze a nyálának,

és hogy mikor lehet herpeszt kapni :D

FOntos


2011. szept. 16. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rossz íz? Az nagyon gáz, ha nem mos fogat rendszeresen.

Ha dohányzik akkor bagóíze/szaga lesz. Megszokás kérdése.

Herpesz megint higiénia dolog főként.


A másik, hogy kell? A legegyszerűbb...engedd el magad...lassan közelítsetek és elkezded érezni a lehelletét az ajkadon, hogy egyre melegebb...aztán már tényleg magától jön...ne ésszel csináld...

2011. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

rosszíz: attól függ érdemes legalább akkor neked bekapni a rágót...:D ha nem mossa a fogát akkor rossz íze van:D

Herpesz:nehezen csak ha nincsenek meg a higéniai feltételek.:D

Csók:az első csókod béna lesz.bocsi ez az igazság ahogy hallottam tapasztaltam az első csókok 90%-a bénázás.:D de attól lehet h nem kellemes élmény. csak ne nyald körbe a száját meg ne d*gd le a nyelved a torkán és ne a fogát nyalogasd a többi naggyából nem baj..:) először is ha "új bőrrel" vagy azaz van új pasid csajod azt is meg kell szokni nem úgy van h egyből ráhangolódsz a csókjára..:D mindenki máshogy csókol.:) meg kell szokni:D nem para... sokkal jobban félsz előtte mint amekkora lesz:D és mi történhet? összehugyozni nem hugyozod magad.:D és ha lehet az első csókod ne egy páwával vagy egy plázak*rvával legyen mert az kiröhögne:) általában a normális emberek megértőek...:) esetleg kort nemet?:D remélem kielégítő volt a válaszom:'D

2011. szept. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Fogalmam sincs. Ha lány vagy, gyakorolhatnánk együtt, mert még nekem sincs tapasztalatom ;)
2011. szept. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :D és az utsó előtti és az előttiét főleg :D

akkor nincs más hátra mint előre :D amugy 14/f és ő is ennyi idős:D

2011. szept. 16. 23:23
 5/8 anonim ***** válasza:

ismerős helyzet :DD én is így voltam vele :) csak én 16 évesen :)

de ne félj, meglátod, nem is olyan nagy dolog az egész :)

meg szerintem ha jön a csók hirtelen nem arra fogsz gondolni, hogy milyen a szájíze :D és fontos, hogy lányok szeretik ha a csókban és még másban is a pasi vezet :) nálam például úgy van, hogy mindig megvárom amíg a pasim kezdeményez :) csak bátran ;) a lányok szeretik a vezető pasikat :)


17/L

2011. szept. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kÖSZI :)
2011. szept. 18. 18:56
 7/8 A kérdező kommentje:
amugy még nem tartunk ott de hamarosan sztem igen :)
2011. szept. 18. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:
én vagyok a tegnapelőtt 23:13-as:DD majd írj ha van valami vagy túl vagy rajta.:D és szívesen:D
2011. szept. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!