Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kiszemeltem aki vidéken lakik. Milyen ürüggyel menjek le hozzá?

Figyelt kérdés
Az elején vagyunk és mihamarabb szeretném élőben megismerni, eddig 3x beszéltünk fb chaten de nagyon jol kijöttünk (ilyen 4órákat átpofáztunk) csak nemtom mi legyen az indok... HELP!
2011. szept. 17. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
találkozni akarsz vele élőben
2011. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

kiszemelt mi vagy te bér gyilkos ?



Komolyan:

mond meg hogy épp arra jársz és van-e kedve találkozni!

2011. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Köll egy kis kolbasz Jancsikám, tudnál nekem adni?
2011. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szia van 1 kis frissen csapolt tehéntejed?
2011. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
épp arra járok DE az levágós h véletlen épp arra járok nem? szereti a csaj a zenét és én is, esetleg valami koncert? vagy az is levágós? nem akarok nyomulósnak tűnni mivel képekről iszonyatosan szép, de élőben csak 2x láttam eddig és nem sokat beszéltünk akkor. szóval nem akarom h levágja.
2011. szept. 17. 21:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Jöttem birkát nyírni :DD
2011. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hehe:D na de komolyan!
2011. szept. 17. 21:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor már nem lenne egyszerűbb megtudni, hogy milyen ürüggyel hívhatnád Bp -re? (koncert, dj, új film, plázamegnyitó, akármi)
2011. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 twinky ***** válasza:
Ugy gondoltam, hogy a hetveget valahol videken toltom, ahol a friss, roppanos levegot belengi a kora reggeli tehenszar athato szaga. Szeretnem megnezni a gyongyozo harmaton mecsillano napkeltet, hallgatni az erdei madarak harsany csiviteleset, amit idonkent megtor a kozeli tanyarol kiszurodo disznovagas zaja. Setalni szeretnek veled az elhullott allatok tetemei altal szegelyezett duloutakon, kacsakat etetni a kozeli to arzenes vizeben. Este elterulnenk a csillagok alatt a haz melletti szenaboglyaban es megneznenk, ahogy a vorosen izzo Hold halovany fenye koruloleli testunket.
2011. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem rossz ötlet! itt több dolog van. de valahogy oda szeretnék menni hozzá ne kérdezd miért.... de jó ötlet! lehet felhozom neki h xy lesz az xy szorakozohelyen:D aztán ha ráharap akkor egyenes utam van!
2011. szept. 17. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!