Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ölelget ez a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ölelget ez a lány engem is?

Figyelt kérdés

Szóval egy közepes nagyságú haveri társaság szereplői vagyunk.Az egyik lány állandóan ölelgeti ütögeti az egyik fiút meg olykor az ölébe ül...Szóval mint akik járnak.De nem járnak.Ezt bizonyosan tudom nem csak tippelem.Akkor is így húzták egymást amikor a másik foglalt volt nameg ha akartak volna egymástól valamit már rég összejöttek volna.Ezt egyébként ők is megerősítik hogy csak barátok,igen jóban vannak de semmi szaft.

Ha ez a helyzet akkor engem mint szintén egy tagot a körből miért nem ölelget?Hisz ugyanaz a kategória vagyok neki kb.Nekem speciel ennyi is elég lenne tőle egyelőre


2011. szept. 17. 22:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
erre az egyszerű és szomorú válasz az, hogy téged nem szeret annyira, mint őt.
2011. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ahogy kinéz nem is fog.


Ők úgy ismerték meg egymást,hogy nem akartak egymástól semmit,csak "egy hullámhosszon vannak".Később majd rájönnek, hogy egymás nélkül nem tudnak meglenni,na onnantól egy pár lesznek.

2011. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

az hogy nem szeret annyira mint őt az simán megeshet de nem tennék pontot a megállapítás végére

én nem vagyok olyan régen a társaság tagja mint a többség.én még nem jutottam el arra a szintre hogy ugrassanak beszóljanak csipkelődjenek velem.én még ott tartok velük hogy önfeledten el tudok velük lenni de még azzal a berögzött udvariassággal viseltetnek irántam

de most részegre kellene innom magam meg leitatni őket is hogy jobban megnyiljanak nekem is? jó társasági ember vagyok de nem az aki a kör közepére áll és produkálja magát...ha tényleg csak ez hiányzik akkor valami nincs rendben a világgal

2011. szept. 17. 23:19
 14/15 anonim ***** válasza:

"én nem vagyok olyan régen a társaság tagja mint a többség.én még nem jutottam el arra a szintre hogy ugrassanak beszóljanak csipkelődjenek velem.én még ott tartok velük hogy önfeledten el tudok velük lenni"


akkor itt az oka..

2011. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert a másik fiú biztosan nem érti félre az ölelést, és a távoli jövőre nézve sem akar többet.
2011. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!