Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálak? Több LENT!

Figyelt kérdés

Van egy csaj az új sulimban. Tetszik nekem valamilyen szinten, de itthon van barátnőm. Én az a hűséges típus vagyok, de már 3 hónapja nem láttam a barátnőmet, mivel most koliban lakom 80 km re tőle.

Összeszámoltam a pozitivumokat és a negativumokat és 2 érv szól az új sulimban lévő lány mellett.

Vagyis csak 1. A szobatársaim és az osztálytársaim szerint az a lány csúnya. Szerintem nem. Segítség kéne ezügyben, hogy mit is tegyek... előre kösz a válaszokat sürgős lenne x_x


2011. szept. 17. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
verd ki oszt jó lesz
2011. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gyorsan mennyé verd ki egy jó kis ázsiai p0rnóra azt cső.
2011. szept. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
már megtettem, de nem segít lol
2011. szept. 17. 23:30
 4/10 anonim ***** válasza:
képet a csajról és megmondom a tutit.
2011. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ááh, ő is szokott erre járni, ez nem fog menni :/
2011. szept. 17. 23:32
 6/10 anonim ***** válasza:
küld privátba!!!!!!!
2011. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szereted a bnődet nem csalod meg! Az se mentség, hogy a másik csúnya... Ja, és ha megtudja a párod, szerinted mit érez majd?
2011. szept. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

mint leirtam a kérdésemben a mostani mondhatjuk "barátnőmet" 3 hónapja nem is láttam. És még egy jó ideig nem is fogom. A távkapcsolatok, mint tudjuk rohadtul nem működnek.

Jah, és ha megtudja, semmit nem fog érezni, mert még arra se képes, hogy felvegye amikor hivom.

2011. szept. 18. 12:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a régi kapcsi ennyire nem működik, akkor felesleges erőltetni, szakíts vele, utána meg tiszta lappal kezdhetsz az új lánnyal. Azzal meg ne törődj, hogy a haverok csúnyának látják, te leszel vele nem ők!!
2011. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80 km nem sok annyira, hogy ne találkozzatok ennyi ideig -.- vonattal is kb. 1-1.5óra ha kell én iskola után egyből vonatra szállnék és mennék a páromhoz...
2011. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!