Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők?

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy párkereső oldalra. Nem nagyon írta, havonta egy lány kb. Aztán kicseréltem a képem egy olyan férfiéra, aki tetszhett a nőknek, és beírtam,hogy vállalkozó vagyok, és jól keresek. És szinte minden nap írnak.
2011. szept. 18. 17:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Hát általában az értelmesebbje - tisztelet a kivételnek - nem társkereső oldalakon lófrál.


A másik pedig, hogy szívesebben írnak olyanra, akiről látszik, hogy egzisztenciája van (pl: vállalkozó), mint olyanra, akinek egyértelműen nincs. A csajok a biztonságra hajtanak első sorban ;)

2011. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
mert a csajoknak csak a pénz számít
2011. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Már elnézést, csak a k*rváknak, ők meg nem is igazán tekinthetők nőknek!
2011. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem a nők hibája.

Te pl melyik lánnyal ismerkednél szívesen? Egy átlagos kinézetű érettségivel rendelkező, mondjuk munkanélküli lánnyal, vagy egy gyönyörű, diplomás és jól kereső nőt választanál magadnak?

Ez nem képmutatás. Ha csak ennyi alapján lehet dönteni akkor mindenki az adott információk alapján a jobbat választja.

2011. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mit vársz a társkeresőkről? Biztos nem a normális értelmes lányok fognak ezek után rád írni abban megnyugodhatsz. Bár igaz, olyan lányok társkeresőn nincsenek fent(mert vagy már van párjuk) vagy pont nem találjátok meg egymást.

És egyébként kérdezhetném én is:miért ilyenek a férfiak? De erről most nem írok közhelyet mert az mind mind csak általánosítás lenne.

2011. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nekem bőven tökéletes lenne az érettségivel rendelkező lány.

Sőt a diplomás csaj nem jó, nem előny ha okosabb a nő mint a férfi.

2011. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szóval inkább eltartanál egy munkanélkülit és sírna a szád neked is, hogy ezeknek a nőknek csak a pénz kell, mint udvarolnál egy jól kereső nőnek..?

Persze, hihető...

2011. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz? Hogy jön ide,hogy vki munkanélküli? Nekem biztos állásom van, megélek belőle, ezt jeleztem is, utána írtam azt, hogy gazdag vagyok. A kettő között van egy kis különbség. Te biztos nő vagy :)
2011. szept. 18. 17:39
 9/16 anonim ***** válasza:

elvből nem lenne jó ha a nő többet keres.

A diplomás nők meg beképzeltebbek és feministák

2011. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A diplomás nők beképzeltek és feministák... Szerintem te még nem láttál ápolónőt, vagy vadgazdát, esetleg szociális munkást, óvónőt vagy diplomás munkanélkülit...
2011. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!