Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek mennyire fontosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire fontosabb egy szép arc, mint egy "tökéletes" test?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 20:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem fontosabb a szép arc,nekem legalább is.
2011. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
16%

Test fontosabb. Sokkal kevesebb lánynak van igazán szép teste mint arca.

Plusz ha csak a feje ronda akkor megteszi egy tescos szatyor is, ha meg a teste ronda akkor egy egész zsák kell :D

2011. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Testet csak egy bizonyos mértékig lehet formálni. Ha alapvetően szar genetikád van, edzhetsz annyit amennyit csak akarsz, soha nem leszel egy férfi szemében olyan vonzó mintha jó testi adottságokkal születtél volna.


(most csak a külsőségeket tekintve)

2011. szept. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A szép arc sokkal fontosabb mint a test.
2011. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 cynic ***** válasza:
Nem sokkal. Sőt, ha az arca csak átlagos, de a teste (és persze a személyisége) jó, akkor már nincs baj vele!
2011. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

És,ha bár szerintem nekem nem szép az arcom, a testem viszont bár nem tökéletes, de mégis pasicsalogató (van elegendő cici, meg nagyobbacska,de formás,keres fenék, keskeny derék, szép bőr...), akkor hogy lehet,h mégis extra jó pasijaim voltak eddig?:)

És egyik sem szégyellt, sőőőőőt...

Én is tudok dekoratív lenni, bár szép nem vok...

Bár eddig még pasiktól csak bókot kaptam, de azért én látom magam:)

2011. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A 2 kombinációja a legjobb ;)
2011. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%

Különben meg mit jelent,h "szép"...Annyiféle arc lehet szép...Én nem tartom magam annak, mégis buknak rám a pasik...Pedig objektív szépséghibáim is vannak:)


26/n

2011. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Nekem aránylag jó testem van (nő szemmel is állítólag), az arcom átlagos (szerintem) de kitudja, valakik szerint szép.

Sosem volt jóképű pasim. Nem is néznek meg.

A pasik inkább csúnya kövér lányokkal járnak.

2011. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Arc nálam az első! Hozzá legyen egy arányos női alkat! Ennyi! ha sovány egy csaj, nem kell aggódnia, mert sok pasinak ez jön be! ha van egy kis fölösleg rajta, az se baj, mert sok pasinak ez jön be!

Vállaljuk fel magunkat, és azzal a tudattal éljünk, hogy BIZTOS lesz olyan pasi/csaj akinek tettszeni fogunk, mert olyanok vagyunk, amilyenek! :)

2011. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!