Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen programot ajánlotok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programot ajánlotok az egy éves évfordulóra?

Figyelt kérdés
Nem túl költséges, mégis valami jó, nem megszokott programot szeretnék kitalálni, de semmi jó ötletem nincs. A vacsora, romantikus éjjel, annyira megszokott már.. Pápán és környékén merre lehetne elmenni esetleg kirándulni - de az időjárás miatt nem túl előnyös - vagy esetleg valami érdekes látnivalókat nem tudtok?
2011. szept. 19. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szex, szex, szex?:)
2011. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szex az ágyban, a tusolóban, a konyhában, a lakás összes helyiségében.
2011. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Dugás a könyvtárban.
2011. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 BlackSword ***** válasza:
Szerintem főzd meg neki a kedvencét... Vagy főzzetek együtt... Nem a csinnadratta a lényeg, hanem az, hogy együtt legyetek...
2011. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. évfordulónál hogy lehet valami megszokott? Na mind1, egyébként az is egy program, ha csak lefekszetek a fűbe és nézitek az eget.
2011. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Microsoft PowerPoint
2011. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A szex ott van a mindennapokban is..

A kedvenc ételét is sokszor megfőztem:)

Megszokottat úgy értem, ami ugyancsak a mindennapokban is feltűnik, értem ezalatt: vacsi, ebéd, szex..

Az utolsót nagyon jó ötletnek tartom, de 1 hónapja volt a Kedvesem születésnapja, és akkora csináltam neki egy vidit, ami az egész eddigi együttlétünket foglalta össze, így sok újat az se mutatna neki :(

2011. szept. 19. 18:44
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd ott mielőtt Ő hagy ott téged...
2011. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

kedves utolsó válaszoló te egy szánalmas g*ci vagy.azért mert neked nem jön össze a párkapcsolat,nem kell máson levezetni;)

egyébként.

szexeljetek.:D

az a legjobb ézelmetek kifejezésére.:))

2011. szept. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

miért jön mindenki azzal, hogy szexszexszexszex??? mintha másról nem is szólna egy kapcsolat -.-"

néha sokkal jobb egy egész éjszakán át tartó beszélgetés, amikor minden előkerülhet, és közelebb is hoz egymáshoz..

Persze akik között nem működik igazán a kapcsolat azok szexeljenek agyba-főbe, mert amint elkezdenének beszélgetni kiderülne hogy a "kapcsolatuk" elég gáz -.-"

2011. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!