Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondom hogy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom hogy 18 éves vagány fiú, akkor mire gondoltok lányok? Bejön? Mit jelent számotokra ez a fogalom?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok kort is.Köszi :)
2011. szept. 20. 21:36
1 2
 1/11 greeen ***** válasza:
az hogy tuti nem rólad van szó!
2011. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szálkásan kigyúrt, jó cuccokban jár, vagány, magabiztos, nagypofájú, flegma, és az se baj ha van pénze, de minimum egy kocsija... :)


17L

2011. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Második! Olvasd el még egyszer a kérdést, és gondolt át a válaszod! :D


Nálad akkor a

vagány = Szálkásan kigyúrt, jó cuccokban jár, VAGÁNY, magabiztos, nagypofájú, flegma, és az se baj ha van pénze, de minimum egy kocsija


Hát LOL! :D

2011. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem (gőzöm sincs miért) egy cigány csávó jut eszembe(én nem vok az), felhajtott gallérrral, rágóval a szájába, arany nyaklánccal a nyakába, és azzal a nagyképű járással megy
2011. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

és ez nektek bejön lányok?

szerintem valaki úgy is lehet vagány hogy nincs pénze.

Még ötletek? :)

2011. szept. 21. 18:01
 6/11 anonim ***** válasza:
a vagány szóról egy köcsög jut eszembe főleg ha 18 éves. vagány a 14 éves kis csitrik körében azok is csak azért tartják, hogy legyen szopókájuk. nem undorodom az ilyesféle emberektől. bocsi de ez az igazság...
2011. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha magáról állítja, és pl még nem ismerem, akkor nem szimpi, nem hiszem hogy ezzel a megnevezéssel olyan valaki lenne, aki az én stílusom.

ha mások dicsérik ezzel, akkor elfogadom, hogy ja, biztos egy arc a csávó.

2011. szept. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy non fiatal , én 18 évesen nem venném pasi számba... mert még a vagánykodó korszakot élik ilyenkor a srácok vki enyhébben van aki keményebben... :S :D A vagány fiú aki 18 éves... inkább negativumokat vált ki belőlem...és nem tetszik abszolút.
2011. szept. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejön! 78/F
2011. szept. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

szálkás alkat, jó ruhák (bershka,zara,pull&bear pl), sok ismerős/haver, eljár bulizni, focista!!, jó szövege van, igényes: szoli/kozmetikus ha szükséges, nem hülye, legalábbis nem bukott, sokan szeretik stb.

16/l

2011. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!