Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit vegyek a pasimnak a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Most lesz 20éves. Már egy csomó mindent vettem eddig, szóval elfogytak a jó ötleteim. Arra gondoltam még, hogy belegravíroztatom pl. egy tollba a dátumunkat, amikor összejöttünk, vagy lehetne a nevünket is. Szerintetek? Vagy tudtok mást? Ennek örülne egyáltalán? Én pl. örülnék, de azért egy pasi mégis csak más..
2011. szept. 21. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ne egy tollba.az olyan sima.

én a barátomnak akármennyire is hihetetlen egy táblacsokit szoktam.nem azon van a hangsúly hogy mit,hanem hogy kitől.

meg mondjuk nyári elutazás után hoztam neki egy öngyujtót.:D

2011. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem ha érzelmes a fiu akkor jó de ha nem...inkább menőőbb vagy ilyen lazább srác akkor inkább ha sporol pl egy kosárlabdát vagy ha szereti a motorokat autóhkat valami jó kis fölsőt vagy valami cuki képet a te késeddel meg az övével és te csinálj neki keretet fesd le írj rá valamit :$ vagy vali jó kis apróságot:)
2011. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Öngyújtónak nem nagyon venné hasznát. Viszont a tollnak azért annál inkább, és szerintem személyesebb egy olyan toll, mintha csak egy csokit vennék neki. Vagyis lehet, hogy csokit is kap azért, meg még mellé valami mást. Amúgy nem ilyen menő,laza csávó, aki majd szét esik már a lazaságától, még 3 év után is szinte minden hónapban megjegyzi, hogy na most van a hónapfordulónk, meg minden, azért gondoltam, hogy ez talán a legjobb ötlet, csak így, hogy pasi.. Amúgy a kocsikat szereti, avval kapcsolatban mit ajánlasz? Köszi mindkettőtöknek amúgy:)))
2011. szept. 21. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Középiskolás v főiskolás(milyen szakon)?
2011. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát valami póló ami autós vagy pl: pénztárca vagy olyan toll :DD vagy fölső ha van autója akkor van ilyen rendszám tábla amire szokták a neveket írni...nem a a rendszámosés vagy az ő nevét vagy a 2-tőkét :) ilyesmi:)
2011. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!