Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Srácok! Ti mit tennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Srácok! Ti mit tennétek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves kapcsolatom, szeretem a barátnőmet, megvagyunk, de nem annyira jó. Közben két hete pénteken lementünk bulizni, és hát volt egy lány akivel elkezdtünk szemezni, aztán táncoltunk is, és hát megcsaltam a barátnőmet (csak csók volt). Azóta a leányzóval kétszer találkoztam, és elmondtam neki, hogy van egy kapcsolatom. Erre ő meglepődött és azt mondta nem akar harmadik lenni, és ameddig nem szakítok addig nem is lesz semmi. A két találkozás között sms-eztünk, felhívtam párszor és nagyon jól érezzük magunkat egymással. Azt mondta elképzelhetőnek tartja, hogy összejöjjünk. A döntés csak rajtam áll. A kérdés feladnál egy egy éves kapcsolatot egy bizonytalanért?

Értelmes válaszokat várok, előre is köszönöm.


2011. szept. 22. 23:06
1 2
 1/11 krvua ***** válasza:
59%
szívesen.
2011. szept. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Kamuzz neki,hogy szakítottál,megdugod,pár hétig együtt vagy mindkettővel,aztán úgy könnyebb a döntés.
2011. szept. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Közösségi oldalon fennt van, látja hogy kapcsolatba vagyok!!!
2011. szept. 22. 23:12
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Fel. Még amúgy sem vagy érett egy tartós kapcsolatra, ha alig egy év után csak azért nem kúrtál félre, mert a lánynak (veled ellentétben) van gerince és nem akar harmadik lenni. Szóval ha szeretnéd a barátnődet, akkor nem tennél ilyesmiket, az a lány jobbat is kaphat nálad.
2011. szept. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy 23/F
2011. szept. 22. 23:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ha amúgy sem szereted a mostani barátnődet, akkor minek hazudsz mindhármótoknak?
2011. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
igen
2011. szept. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze,mégcsak 23 vagy!Szakítsssssssss
2011. szept. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan, gondolj már bele, hiába 1 éves kapcsolat, ez már nem a "tökéletes", hamár belevontál egy harmadikat is és már a szkítás is megfordult a fejedben. Legyél őszinte és normális, mond meg barátnődnek, hogy van más.
2011. szept. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én inkább máshogy tenném fel a kérdést

Fogj egy papírt és szépen írd fel h mi az amit imádsza bnődben (pl h nagyon figyelmes vidám stb) és azt is amiket nehezen viselsz el... Gondolkozz rajta, hogy ezek a pozitív értékek neked menynire fontosak és a bnőd rossz tulajdonságait mennyire tudod elviselni. Mennyire vagy hajlandó erőt és energiát fekteni a kapcsoalatba, segíteni a bnődnek hogy változzon? Milyen áldozatokat hoznál érte (itt elsősorban nem anyagira gondolok hanem az pl h türelmesebb leszek vele). Mi az a vágyad amit a jelenelgi bnőd nem tud kielégíteni, de úgy látszik az új alapból tudja? Ezekkel a kérdésekkel talán könnyebb dönteni.

2011. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!