Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szűz de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szűz de nem tudom mit mondjak a barátomnak?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok szűz, de nem egy komoly kapcsolatban veszítettem el, hanem egy baráttól, nem fűződik hozzá rossz élményem, sőt nagyon kellemes élmény volt, olyan amiről előzőleg álmodni sem mertem volna. Nem félek a szextől egyáltalán, de a gond az, hogy itthon még úgy tudják (vagy hiszik, hogy mivel nem volt komoly kapcsolatom ezért még egyértelműen szűz is vagyok). Úgyhogy két tűz között vagyok, mert ha a barátomnak elmondom, hogy nem vagyok szűz és ez itthon kiderülne, biztos, hogy nagy balhé lenne belőle. De azt sem mondhatom, hogy ez az első nekem, mert az egyértelmű, hogy nem, mivel egyáltalán nem félek a dologtól. Remélem, hogy ennyi esze van a barátomnak, hogy nem fog a szüleimnek ilyen dolgokat elmondani...
2011. szept. 23. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodnak elmondod, az mi a retekért derülne ki otthon? Miből gondolod, odamegy a szüleidhez, és elmondja? Fel sem merülne bennem, hogy a barátnőm ilyen dolgait kiteregessem a szülei előtt. Hogyan jutott ez eszedbe egyáltalán?
2011. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőségek:

Megmondod az igazat, hogy hogy veszítetted el.

Vagy elmondasz annyit, hogy elveszítetted már csak az a kapcsolat nem tartott túl sokáig, de ezt nem tudják a szüleid, és így ne is mondjon nekik semmit. Egyáltalán én sem mondanám el a szüleimnek, hogy mikor veszítettem el.

A barátod meg miért akarná elmondani a te szüleidnek, hogy hogy veszítetted el? Csak nem lenne ilyen.

2011. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"ha a barátomnak elmondom, hogy nem vagyok szűz és ez itthon kiderülne, biztos, hogy nagy balhé lenne belőle"


Miből gondolod, hogy a barátod éppen erről fog társalogni a te szüleiddel???? Ez nem szokás, és nem is illik, és amúgy is, fölöttébb furcsa lenne.


A barátod adott okot arra, hogy azt hidd, zavarná, hogy te nem vagy szűz? De még ha így is van, akkor sem hiszem, hogy a szüleidnek fog nekiállni panaszkodni.

2011. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem, a szüleimmel az a "baj", hogy nagyon szeretnek beszélni minden témában. Szóval ha felmerül az olyan, mint hogy szex akkor simán elmondanák a barátomnak, hogy legyen gyengéd, mert hát a kicsi lány még nem volt sose fiúval...:S Ez olyan gáz...
2011. szept. 23. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Számomra elég fura lenne, ha a barátom a szüleimmel beszélgetne a szexuális életünkről/életemről. Neked nem? Én eléggé elképzelhetetlennek tartom, hogy ilyesmi akármilyen nyakatekert módon is, de szóba kerüljön a barátom és a szüleim társalgásában.


Amúgy meg, szerintem jobban jársz, ha elmondod neki. Lehet, ő is arra számít, hogy még "be kell törni".

2011. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
elmondod neki, miért nem akarod, hogy megtudják a szüleid. ha igazán szeret nem mondja el
2011. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval ha felmerül az olyan, mint hogy szex akkor simán elmondanák a barátomnak, hogy legyen gyengéd, mert hát a kicsi lány még nem volt sose fiúval...:S "


Szép, hogy féltenek a szüleid, de azért ez enyhe túlzás,engem rohadtul zavarna, ha mondjuk vasárnapi közös ebéden ez lenne a téma. :D

Avasd be a barátodat, mondd el neki, mi a helyzet,és ha a szülők felhozzák, bólogasson, hogy persze, persze, és igyekezzetek elterelni a témát.

2011. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Béjbe! Kuss! Már nem vagyok szűz. Vagy: Nem a te bréd lesz az első, de csönd!
2011. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!