Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl igazi egy férfi?

Figyelt kérdés
Most itt arra is gondolok hogy férfias külsö kell hozzá,nem? Egy 20-on v mennyi éves pasi akinek inkább fiatalos arca és teste van,az hogy lehetne férfi?
2011. szept. 24. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Sportol és növeszt egy kis borostát.
2011. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DrBadru ***** válasza:
jah, egy kis izom, egy kis borosta, intelligencia és férfias viselkedés!
2011. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Walk With Me ***** válasza:
Szerintem a kérdező pont a férfias viselkedés jelentésére gondolt. Határozottság, magabiztosság, saját vélemény, egyéniség, ilyenek...
2011. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ott volt jacko,tipikus gyerektest..ilyenre gondoltam..
2011. szept. 24. 23:03
 5/9 A kérdező kommentje:

ma 23:02

jó akkor egy tipikus férfi: DR House

2011. szept. 24. 23:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért House ne legyél. :D Ha már sorozatbeli karaktereket veszünk példának, akkor mondjuk Eddard Stark követendő.


A gyerekes, nőies arcot egyébként el lehet nyomni megfelelő öltözködéssel, borostával (ha jól áll), hajviselettel.

2011. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 /Anita_'94/ ***** válasza:
Frank Harper, James Gandolfini. Szerintem igazán férfiasak. Igaz, nem húszévesek.
2011. szept. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Önbizalom, határozottság. Légy önmagad. Van egy véleményed, állj ki mellette és védd meg kúltúráltan, de tudd elsimerni ha hibáztál. Csinálj azt amit akarsz. Amit szeretsz, amire vágysz. Ne törődj azzal, hogy ki mit mond rólad. Sportolj valamit, keresd meg amit szeretsz.
2011. szept. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Udvariasság, határozottság, bátorság!

Ha szőrös az illető, valamennyire izmos(karok, váll), férfias illata van.Öltözködés is legyen férfias.Erre példa hogy ne vegyen fel rózsaszínt, szűk pólókat(szűkebb lehet, főleg ha izmosabb, de ne szűk!), csőnadrágot tornacipővel.

Szerintem ha valaki testesebb és szőrös az már férfias.Nem kellenek izomtömegek hozzá, annyi hogy ne legyen vékony, és ápolt legyen.

2011. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!