Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem volt még senkim, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem volt még senkim, ha így viszonyulok a pasikhoz nem is lesz?

Figyelt kérdés

Párkapcsolat terén kész csőd vagyok.

Még eddig nem volt senkim:S

Az ok: én vagyok. Vagyis a hozzáállásom.

Minden fiút elítélek, ha megtudom hogy cigizik, iszik, bulizik, csajozik, sőt, ha egyáltalán már volt barátnője, de akkor is ha kövér vagy nagyon nem tetszik. Túlságosan elítélem és rossznak látom a világot/embereket, de egyben félek is tőle.

Mindenki letámad, nyomul, senki nem tudja megérteni, hogy nem tudok belemenni egy kapcsolatba csak úgy és nekem ez nem olyan könnyű és természetes mint bárki másnak. Ezután megsértődik és még én érzem magam rosszul. Már nincs is kedvem ezek után ismerkedni.

Egyre inkább taszítok el mindenkit magam mellől. Félek, hamarosan nem marad senkim.

Hogyan bízhatnék bárkiben is, mi van ha kihasználnak, hazudnak, és nem tudom magam majd túl tenni rajta? Így sincs semmi önbizalmam, egy ilyen biztos padlóra küldene. Mit kellene tennem? Idővel még nehezebb lesz szerintem, de már most is kellemetlen a helyzet.


21/L


2011. szept. 25. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Lazíts egy kicsit és menni fog. Kicsit (nagyon) görcsös vagy.
2011. szept. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, a barátod jelentősen feldobná az önbizalmadat, ha elveszted, a jelenleginél lejjebb nem nagyon kerülhetsz. Mellesleg én nem iszom meg dohányzom (bulikba azért eljárok, mert társaságra van igényem, meg szórakozásra:)), a csajozás is távol áll tőlem, a barátnőmmel tizensokév ismeretség után döntöttünk úgy, hogy járunk, miután kiépült közöttünk egy nagyon jó, bizalmas, erős kapcsolat. Szóval vannak ilyen srácok. De ha minden sráccal, azaz velük szemben is előítéletes vagy, akkor ott fognak hagyni a pics*ba, mert ők nem fognak érted hajtani csak azért hogy még egy strigulát behúzzanak. Szóval légy befogadóbb a világgal szemben, és ne feltétlenül ezek alapján ítélj meg egy embert... Mellesleg ha szerelmes vagy valakibe akkor elfogadjátok egymást amilyenek vagytok, persze 1-2 dologban lehet nem értetek egyet, de hát ilyen az élet. Ne a tökéletes embert keresd, inkább azt, aki hozzád a leginkább illik.
2011. szept. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdeznék kedves kérdező.

Te amúgy abszlút tökéletes lány vagy? Mert ahogy nézem neked egy psai felé maximális elvárásaid vannak. Ez nem is lenne gond, ha te is maximálisan tökéletes vagy.

De én ezt kétlem. Nem hiszem, hogy alkatilag most léptél ki a playboyból, nem hiszem, hogy a spanyol etikett szerint neveltek és éled mindennapjaid, nem hiszem, hogy olyan okos vagy, hogy egy Nobel-díj kitöltve ott vár rád Stockholmban, nem hiszem, stb. Szóval, kicsit szerényebben az elvárásokkal.

2011. szept. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, sajnos meg kell hozni a kompromisszumokat, vagy egyedül maradsz. 34F
2011. szept. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet egy pszihomókus lenne a legjobb megoldás, ő gyorsan és hatékonyan tudna segíteni. ha egymagad próbálod leküzdeni a belső szorongásaid az sokkal több időbe fog telni.
2011. szept. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 twinky ***** válasza:
Cigizek, iszom, csajozok, szoktam bulizni, volt baratnom is. Meg kellene ismerkednunk, hogy tudd, ezek ellenere nem kell rogton elitelni a ferfiakat.
2011. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok az elöttem szólóhoz és még fila táskám is van xD
2011. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem iszom alkoholt, nem cigizek, nem járok diszkóba, néha beülök a haverokkal valahova, akkor is alkohol nélkül, kultúráltan. Nem vagyok se kövér, se vékony, magas vagyok kisportolt. Igaz volt már barátnőm. Nem vagyok nyomulós, szeretem megismerni az embereket, inkább előbb kiismerem az embert (mondjuk ez nem sok idő), minthogy belemenjek egy értelmetlen szex kapcsolatba. Nem bizom meg akárkiben, sőt egy-két emberen kivül senkiben. Mondjuk van önbizalmam, annak ellenére, hogy már számtalanszor padóra küldtek mindig felálltam. Én nem érzem egyáltalán kellemetlennek a helyzetem, annak ellenére hogy senki nem ért meg, biztos lesz majd valaki, aki megért és elfogad és még szeret is. Addig is boldog vagyok egyedül. Nem kell parázni amiatt, hogy mésok hülyének néznek, legalább van értékrended, másnak még az sincs. Lehet, hogy a tucatemberek azt gondlolják, hogy szánalmas vagy, de ettől ez még nem igaz, csak nem látják a szépet benned, szóval inkább ennek a forditottja igaz. Nem kell feladni. :)


22F

2011. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem túl jó helyzet... Én is hasonló vagyok. Nem cigizek, nem iszom, nem bulizom és vegetáriánus is vagyok. Még nem volt sosem barátnőm, és én is így vagyok valahogy, mint ahogy te... :S De úgy néz ki, már kezdek kilábalni :) Természetesen az a fent említett szokásokat nem adom fel, de igyekszem természetesebben viselkedni az emberekkel. :)

18/F

2011. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne add fel az elveidet.
2011. szept. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!