Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a fiatalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a fiatalt férfi tanárokról akik adják a "férfit" a kis csajoknak és hordják őket az ágyukba?

Figyelt kérdés
A kérdés adott sajnos elég sok tanárról hallok ilyet, hogy nem egy diákját ágyba vitte. Jártak titokban pár hónapig a csajoknak tetszett az izgalom... Barátnőm is elmesélte ezt Ő 20 éves most. Hát nem tudom hogy álljak a dolgokhoz, mert kicsit undorodok már tőle. Főleg tudom, hogy 1 ocsmány dög volt vele... Nem kívánom ennek tudtában már Ő-t :S:S Nektek mi a véleményetek erről?! (tudom emiatt nem lehet elítélni senkit, de azért na... Mondhatnám erre, hogy nők.. De ezeket a tanárokat úgy elverném, mert megérdemlik :):)
2011. szept. 25. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt fogom csinálni ha elvégzem az egyetemet. Elmegyek "tanítani" ;)
2011. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sokkoló lenne ilyesmit hallani azokról, akikre elvileg fel kellene néznem. Egy kicsit ki is nevetném a körülöttem megelevenedett giccsfilmet.
2011. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kukucs13 válasza:

Sok-sok genetikai hulladék. ='(

Milyen kár,hogy az emberiség 80%-a elpusztulna,ha csak a normális emberek maradhatnának életben e bolygón.

2011. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is ocsmány, hogy a tanuló csajok figyelmét így kihasználják... Ezek adják elő a férfit, nem nem azok kis CSICSKÁK :)
2011. szept. 25. 21:39
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom az ilyesmi nem elit iskolákban, okos diákok között fordul elő.
2011. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez annyira szánalmas sztem:s középsuliban ilyet el nem tudnék képzelni de egyetemen van néhány, de ott se mindegy milyen egyetem milyen szak.


Szerintem egy normális ember ilyet nem csinál.

2011. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Meglepő de nem csak buta diákok dőlnek be... NŐK... :D:D
2011. szept. 25. 22:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudok tanárról, aki egyszerre több lányt is "tart", közben meg házas.

tudok olyat, aki nem veti meg, ha egy diáklány felkínálkozik neki, akár egy jobb jegyért..

és tudok olyat, aki amikor szóba került egy bulin a lány részéről, akkor azt mondta, hogy ha még egyszer akár csak szóba hozza, tesz róla, hogy kirúgják az illetőt...

Szóval: mint minden foglalkozásnál: itt is vanak normálisak, és kevésbé azok

2011. szept. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sokan pont ezért menenk el tanárnak...

Amúgy ha meg megnézed a ami fiatalok elég érettek és sok a szép lány, egy kezdő tanár meg kb 23-24 éves(szinte ő is még gyerek),de vannak 3 éves érettlen emberek is.Van akinek ez cska egy munka és nem hivatás. Szóval nem csodálkozom ilyeneken, nálunka fősulin is van ilyen tanár ésott ugyebár lehet akár egykorú is a diák.

A pedofíliától most eltekintenék, mert az más kérdés...

AMúgy aki ilyen az csak úőgy veszi, hogy dolgozik pár órát,de a tanítványok ugyan úgy emberek, nők, kívánatosak stb.

2011. szept. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bezzeg a mi egyetemünkön van egy fiatal halál szexi fickó, de annál akárki próbálkozott be, lerázta... XD Kár.Barátnőm ugyanezt mesélte másik egyetemről, hogy a tanárja No.1 mégse kell neki senki. Szóval nem mindegyik ilyen. Sajnos. XD

Különben meg aztán a huszonéves lányok ha ebbe belemennek úgy kell nekik. Ha komolyan elhiszik huszonévesen a dajkameséket amikkel tömik őket, akkor teljesen mindegy, hogy egy tanár verte át őket, vagy valami egyéb srác. Mindkét esetben a csaj szánalmas, hogy bevette...

20L

2011. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!