Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek magammal? Nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal? Nincs olyan éjszaka hogy ne sirjak ez miatt. !

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a barátom 19 7 hónpja vagyunk együtt mindkettőnknek ez az első hosszabb kapcsolata! megvagyunk együtt, szeretjük egymást, de nálam van véami gondd amit nem tudom hogy lehetne kezelni! ebben kérem a segitségeteket: tudom h szeret meg minden de minden éjszaka eszembejut az hogy milessz ha már nem fog szeretni és nem lesz velem! PL: egyik nap ittvolt náluhnk nagyon jól éreztük magunkat és mielőtt lefeküdtem nem arra gndoltam h milyen jó volt vele hanem h miloesssz ha már nem lesz velem.... hisz tudom hiába szerelmes 19 éves fiu ugysem fog megállapodni! de én annyira szerelmes vagyok hogy el sem tudo modnani! de ez akkor sem normális dolog h mindig erre gondolok h milesz ha nem lesz! sok csalódásom volt már pasikkal kapcsolatban! talán ezért? vagy mit tehetnék ez ellen? kérlek titeket segitsetek mert ez nem mehet igy tovább!
2009. ápr. 26. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Beszéld meg vele, vagy esetleg a szüleiddel, vagy akiben megbízol(legjobb lenne a barátoddal).Szeresd amíg lehet szerintem.Ne gondolkozz azon hogy mit hoz majd a jövő.Azt sosem lehet tudni.
2009. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Oktondi kiscsikó.


19 évesen senki sem fog megállapodni. De miért várod ezt el tőle, amikor te is csak 16 éves vagy? Hidd el, hogy előbb fogsz te kiszeretni belőle, mint ő belőled. Sokkal érettebb mint te vagy.

2009. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Honnan tudod, hogy melyikük mennyire érett?! Ismered őket vagy mi? Már elnézést, de feláll a hátamon a szőr az ilyen bunkóktól...


A kérdésedre a válasz...háát... szerintem ne gondolj ilyenekre, élj a pillanatnak, és mutasd ki, hogy mennyire szereted. Nagyon nagyon drukkolok nektek, hogy minél tovább legyetek boldogok együtt... Akár ökökké:) Minden jót nektek!

2009. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
54%
2. válaszoló ahelyett,h okoskodnál értsd meg elöbb a kérdést!
2009. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Szia,

Nem piszkálásból írok, csak mesélek.

16-évesen annyiszor voltam szerelmes, ahányszor megismerkedtem valakivel. Mikor hosszú kapcsolatom volt, akkor élveztem, azt hittem örök élet+1nap, mint a mesében, de, szakítás után mindig volt valaki, aki egyszer csak jött, és kezdődött az egész újra.

Amíg ott van, addig minek agyalsz azon, hogy mi lesz ha nem lesz. Most van, nem holnap, élvezd a társaságát, ennyi. Mindig lesz új, és újabb is. Az, hogy most szerelmes vagy csak egy állapot, de rossz hír elmúlik. Mindkét félnél!!!! Sőt lehet át is csap gyűlöletbe! Tudom, én is voltam, nem is olyan régen hót szerelmes olyan pasiba aki meg sem érdemelte, és elmúlt, még meg is utáltam, nem is kicsit. Amíg meg szerelmesen mellette voltam sose sírtam/agyaltam azon, hogy mi lesz, ha elhagy/kiszeret belőlem/csak úgy elválunk, csak voltunk együtt.

Amit tehetsz, az csak annyi, hogy elfogadod, minden elmúlik egyszer! és élsz. Ha véget ér a kapcsolatotok, kezdetét veszi majd egy másik...

2009. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akárcsak magamat olvasnám 16 évesen :) Tartott ez az állapot kb egy évig, aztán megismertem egy másik fiút :) A másik kapcsolatomnak, a hú de nagy szerelemnek annyi is lett) Szeressétek egymást amíg tart, ne azon agyalj, hogy mi lesz ha már nem lesz, mert amíg tart, azt sem tudod élvezni. Egyátalán nem is biztos, hogy szét fogtok menni:) De hidd el, hamarabb kiszeretsz te belőle mint ő:)
2009. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy biztosan véget ér egy kapcsolat ilyen korban.16 éves voltam amikor megismertem a párom és immáron több mint egy éve együtt vagyunk (én 17 ő pedig 19).Eszünk ágában sincs szakítani.Sőt talán jobban szeretjük most egymást mint valaha.Minden kapcsolat azon múlik, hogy a két fél mennyire veszi komolyan a másikat és mennyire szeretik egymást.Visszatérve a kérdésre:az elején én is sokat gondoltam arra, hogy mi lesz ha már nem lesz velem.A válasz azonban egyszerű:Aki el akar hagyni az úgyis el fog és jobb ha ez előbb megtörténik mintsem később(pl,házasság), aki pedig ki akar tartani melletted és igazán szeret az úgysem hagy el téged semmiért és senkiért.Örülj annak, hogy veled van és szeret.Végezetül

"Akit szeretsz, engedd szabadon. Ha visszajön hozzád, a Tiéd. Ha nem jön vissza hozzád, akkor soha nem is volt a Tiéd."

2009. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos erre nincs más megoldás, mint magadban elrendezni a kis fejecskédben. Én a mostani kapcsolatom elején is képes voltam ilyet csinálni (20 évesen), mivel a barátom francia, én meg eléggé olyan alkat vagyok, hogy "majd talál jobbat/szebbet/okosabbat, és otthagy". És nem arról volt szó, hogy benne nem bíztam, hanem, hogy a többi lányban. :P De idővel rájöttem, hogy felesleges ezért sírni. Inkább örülj annak, hogy szeret. ^^ Ha meg egyszer (neadjisten) tényleg arra kerül a sor, hogy szakítotok, hidd el, te is tovább tudsz majd lépni. Lehet, hogy nehéz lesz, de nem megoldhatatlan.
2009. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

16 evesen nekem is 19 eves baratom volt ,2 evig voltunk egyutt.Elso szerelem...sosem mulik el ,de mindig veget er..

Tudod ,ilyenkor csak magad utan vonzod a rosszat.

Ilyen negativ hozzaallassal.Nekem majdnem tokeletes kapcsolatom volt es en is folyton arra gondoltam hogy "jajj mi lesz ha elhagy"...es nem elhagyott? pozitiv gondolkodas a legfontosabb..valtoztass az egeszen es ugy fekudj le ,hogy szeret es nem fog elhagyni...aztan hogy mit hoz a jovo az megvalik ,ugysem tudsz valtoztatni rajta ,hidd el...ha elakar menni ,ugyis elfog..

2009. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezen szinte mindenki átesik nyugodj meg (:

És tudom, nem esik jól ezt olvasni, de ahhoz, hogy az ilyeneken túl lépj majd, először nagyon sok csalódás kell.

Aztán megtanulsz majd önzetlenül szeretni, és boldog lenni nélküle is.

De ezzel te még ráérsz, most élvezzétek egymás társaságát, legyetek boldogak.

És ne felejtsd el, hogy mindig jön egy új, még ha a jelen helyzetben úgy is gondolod, hogy soha többé nem leszel ennyire szerelmes senkibe.

2009. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!