Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illik a volt pasimtól kapott ékszert hordani?

Figyelt kérdés
Több mint 1 évet voltunk együtt és kaptam tőle egy órát. Viszont nem rég szakítottunk és az óra nagyon tetszik és szeretném hordani. Szerintetek nem gáz, ha meglátja rajtam az órát? Vagy nem fogja azt hinni h újra akarok tőle valamit? ( amúgy osztálytársak vagyunk ) 16/L
2011. szept. 29. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én hordanám. Ha kaptad, a tied. Akárkitől kaptad. Nem loptad, semmi köze hozzá senkinek!
2011. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

sztem nem gáz... miért ne hordhatnád? egyszer megvette neked, biztos nem azért, hogy kidobd vagy a polcon porosodjon...

én is hordom pl a dzsekit, amit az exemtől kaptam... az új párom meg is jegyezte, hogy tetszik neki, én pedig mindenféle gond nélkül elmeséltem neki, hogy honnan van és milyen emlékek fűznek hozzá... ez nem jelenti azt, h bármit is akarnék az exemtől, de hasznos, és jó emlékeket idéz, ennyi

2011. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tajparaszt ***** válasza:
Azt hordasz amit akarsz, ő meg azt hisz amit akar.
2011. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 napietus ***** válasza:
42%
attól függ, milyen óra. ékszert illik visszaadni. tőlem mondjuk exem nem fogadta el őket, de nem is hordom. ha lesz egy lányom, majd neki adom, vagy az örököseim majd örülnek :D
2011. szept. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
én is hordanám 20L
2011. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!