Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 éves évfordulóra mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éves évfordulóra mivel ajándékoztátok meg a párotokat? (28F)

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 12:42
1 2
 1/11 B.angel ***** válasza:
100%
Komyolan kérdezem: Nem akarod megkérni a kezét? :) Szerintem az gyönyörű ajándék lenne, persze csak ha szeretnéd és ő is..
2011. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 B.angel ***** válasza:
komolyan*
2011. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne tárgyra gondolj ha van rá lehetőség hanem élmnyre tehát vlami közös program vacsora megtekinteni valamit közösen pl utazás vagy valami élmény :-)

De egy kézzel készítete ajándk is sokat jelent

2011. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
de a lánykérés se rossz ötlet, és meglepő :-)
2011. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
én kukorica pelyhet vettem neki.
2011. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem egy házasságpárti :) Egy nagyon különleges és drága helyre vinném vacsorázni. Ez elég?
2011. szept. 30. 12:48
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak az a gáz, hogy eddig minden évben vacsorával és szexel ünnepeltünk. 5 év után nem kellene valamilyen különlegesség? Vagy ez is csak 1 év mint a többi?
2011. szept. 30. 12:50
 8/11 B.angel ***** válasza:

Nézd, ha engem kérdezel, számomra a szerelmemmel eltöltött minden nap egy élmény, nem számít, hogy egy évesek vagyunk, vagy kettő, stb. Ugyanúgy a Valentin nap sem különlegesebb számomra...

Hát ha nem házasságpárti, akkor ez van. De ne mindig ugyanúgy ünnepeljétek meg. És nem mindig a drága dolgok hoznak örömet az életben.

Gondolkozz el azon hol nem voltatok még, ami mindkettőtöket érdekel.

Mi a párommal pl. paintball-ozni voltunk és jobban esett, mintha elvitt volna valami drága étterembe! :)

2011. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Pffff....5 éve vagytok együtt és annyira nem ismered, mire vágyik nagyon, minek örülne nagyon, hogy vadidegenektől kérsz tanácsot?
2011. szept. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 okoska31 ***** válasza:
100%

valahogy nem hiszem, hogy nem egy házasságpárti. gondold végig, lehet, hogy csak azért mondja, mert Te nem vagy az?

Ha eddig mindig arról beszéltetek, hogy áááá, ráérünk még, akkor hajrá.


DE!

Ha tényleg nem házasságpárti, és nem éltek még együtt, akkor az együttélés felajánlása is szép ajándék!

2011. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!