Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mire célzott ezzel? Nem tudok a nők fejével gondolkodni. :/

Figyelt kérdés

Egy ideje ismerkedem egy helyes lánnyal, aki nemrég szakított a barátjával. Messze lakik, MSN-en szoktunk beszélni. A minap az alábbi beszélgetés zajlott le köztünk:


-(...) és vannak érdeklődő fiúk körülötted?

-Vannak, de nem foglalkozom velük. Csak a tanulásra szeretnék koncentrálni

-Értem. Akkor hagylak tanulni

-Most éppen nem tanulok :)

-Tudod hogy értem...

-Nem, nem tudom ;)

-De miért akarsz hagyni engem?

-Hagyni?

-Úgy értem hagyni tanulni... :P Érted??? Miért akarsz hagyni tanulni??? :)


Lányok, ez burkoltan azt jelenti, hogy nem bánná, ha közelednék felé? Vagy csak én akarom ezt hinni? Szerintetek?


2011. okt. 1. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. azt jelenti, hogy most nem kíván maga mögé hódolókat, de azért próbálkozhatsz...

Szerintem.


21L

2011. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az vágyik a legjobban társra, aki azt mondja, hogy nem akarja elkötelezni magát. Csak kamu szöveg, hogy ellérhetetlennek tűnjön. Hajts rá!


22F

2011. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak simán azt jelenti,hogy az adott pillanatban maikor az MSN beszélgetés folyt szívesebben dumált veled,minthogy elővegye az unalmas kémiakönyvet.
2011. okt. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azt jelenti:


Kérdezted:

-(...) és vannak érdeklődő fiúk körülötted?


Válasza lefordítva:

"Vannak, mert jó nő vagyok, észrevesznek a pasik, de nem kell aggódnod konkurencia miatt mert nem foglalkozok velük"



A tanulásos rész meg full egyértelmű. Tanulás a kifogás arra hogy hagyja őt más pasi. Viszont ha veled van nem tanulni akar.


Bejössz neki, nyomulj tovább. Azt szeretné. ebben 100%ig biztos vagyok! Csak ő is olyan mint más lányok, hogy célozgatásokkal fejezi ki a dolgot. De a pasik tényleg nem értik ezeket a célozgatásokat :D Ez aranyos.


22/l

2011. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Sajnos a pasik sokszor nem veszik a lapot. Nyomulj!!!!!!!
2011. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!