Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreztél miután el tudtad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztél miután el tudtad engedni a szerelmedet?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, h szakított veled, vagy már nem keresett többet. Hogy vészelted át azt az időszakot, amíg el tudtad engedni? Mit éreztél? Sokat gondolsz még most is rá?

Jelenleg én is ilyen helyzetben vagyok, de még rengeteget gondolok rá. Arra, h vele vagyok, h megölel. De sajnos, ez már nem fog megtörténni. Néha nagyon dühös vagyok és haragszom rá, néha nyugodt szívvel gondolok rá. És tudom, h szeretem és talán mindig is szeretni fogom, de el kell engednem, mert így alakult. Esélyt kell adnom új kapcsolatoknak, új szerelemnek. Ti mit éreztetek/gondoltatok ilyenkor?


2011. okt. 1. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:

5-éve elhagyott a párom,de azóta is csak őrá gondolok...

..azóta nem volta szerelmes!!!!!!!....volt néhány szex-kapcsolat de,ezek felejtőek....

2011. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És nem tudtad magadban eldönteni, h nem vele nem lesz semmi? Hogy nem éri meg rágódni rajta? Nem próbáltad meg elengedni? Vagy csak nem ment?
2011. okt. 1. 17:39
 3/9 anonim ***** válasza:

2. hétben vagyok már jó a kedvem aránylag és előre tekintek. Az a gáz hogy néha azért még elkenődik a kedvem. A legrosszabb az, hogy bulikba még nem úgy működöm mintha kicsit le lennék tompulva. Lányoknál nincs kedvem kezdeményezni, meg kicsit kiábrándultam az egészből... :\

De nem rohanok reménytelenül a lány után, ha ez lett akkor ez van. Szerencsére ebben azért van tartásom!


22F

2011. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ürességet,,

Én speciel azon gondolkodtam el hogyan tovább? Egy idő után dühös is voltam rá hogy elhagyott. Gyakran gondolok rá vajon mi lehet most vele. Hál istennek nekem nincs a szemem előtt az exem nagyon ritkán látom csak évente 1x Mikor azt hiszem őt látom az utcán akkor még mindíg elkap valami pánikérzés ,hogy nem akarok összefutni vele. Nem akarom hogy előhozza azt a hiányérzetet amit okozott. Én ilyesmiket éreztem. Bár hozzáteszem arról a lányról beszélek akibe igazán bele voltam bolondulva. Sőt amikor felfogtam végre hogy vége van akkor mintha kifakultak volna a színek. Én azzal vigasztalom magam ,hogy már nem tudok mit csinálni. És ha szeretett volna nem hagyott volna el. Azóta újabb életcélt tűztem ki magam elé persze ez időbe telt.

2011. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

17:37 vagyok


....amikor évekig úgy kelsz,hogy légszomjad van,és reggeltől estig csak rá gondolsz,az ge..i dolog..

..egyszerűen nem tudtam elengedni!!!!!!!

..abban az időszakban nagyon rosszul néztem ki,sokat fogytam...most,talán egy éve,hogy könnyebb..már másvalakire is tudok gondolni!!!!..de ez az én hibám....

...el kell fogadni,hogyha valaki nem szeret,de nekem rohadtul nem ment...ilyen vagyok,más meg 2 napig nem szenved..

2011. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sőt azóta a lány már lecsaládosodott én meg úgy érzem hogy elvették tőlem. Valami olyasmi érzés mint ha a családod kiirtották volna és megesküdöl hogy bosszút állsz. De hírül kapod hagy a támadó is meghalt így már nem tudsz bosszút se állni. Na valami ilyesmi érzés vesz elő.. Nekem 3 éve volt ez. azóta jó hír hogy volt olyan csaj akibe beleszerettem 2 is. Az egyik 3000Km re él a családjával a másik meg vagy 5x elhajtott a búsba..
2011. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

addig lesz rossz amíg nem lesz másik szerelem az életedben!

addig ő lesz a szerelem,mert ő legközelebbi élmény!

amúgy pedig olyannal ne is legyél aki nem szeret.

van értelme?legalább helyet adsz egy igaz szerelemnek!

még egy olyan mint vele biztos nem lesz,de annál teljesebb és boldogabb szerelem még bőven lehet!!!!!!nem hiába lett vége,helyet kér az igaz szerelem!!!!!!!!!!!!!

2011. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, egyet értek,h addig rossz lesz, amíg nem jön egy új szerelem. Nehéz, nagyon nehéz ez a dolog. A legrosszabb az, h nem is zártuk le konkrétan. Nem mondtuk ki egymás szemében, h "oké, akkor többet nem találkozunk". Talán így kicsit könnyebb lenne.

Velem ezeken kívül még egy nagy gond van: hihetetlenül irigy vagyok a többi szerelmes párra, a boldog emberekre, szégyellem is, h más boldogságát irigylem, de mit tegyek. Fontos volt nekem ez az ember, és megszerettem és fáj, h ő nem szeret engem. Sőt soha nem is szeretett valószínűleg.

2011. okt. 1. 18:11
 9/9 anonim ***** válasza:
hogy féltékeny vagy másra?....én utáltam minden kis szerelmes párt:)...hidd el,nem vagy egyedül ezzel az érzéssel!!!!...de ez hamar elmúlik!!!!!!
2011. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!