Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátom névnapjár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom névnapjára? ő 19 én 15

Figyelt kérdés
Rendszeresen gyúr, szereti a motorokat (ez a másik hobbija.)8 hónapja vagyunk együtt, és még sokáig is tervezzük.Gondoltam rá h párnátok adok neki amin közös képünk van,veszek neki egy pulóvert meg sütök neki szív alakú muffint.De nem tudom h ez jó lesz-e, meg még szeretnék is mellé valamit. előre is köszönöm az értelmes válaszokat és a segítséget:)
2011. okt. 3. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Illatosított plüsnyufimufit, vagy epres óvszert.
2011. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Intellektuális fiú lehet ha a motorok és a gyúrás a hobbija. :D
2011. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

nagyon rossz ötlet a fényképes cucc, tök mindegy mi az párna, póló, alsónadrág... nagyon nagyon rossz ötlet.

a ruha sem a legjobb ötlet kivéve ha együtt választjátok ki, mert lehet, hogy nem fog neki tetszeni és sosem fogja hordani (velem is volt ilyen nem egyszer).

a süti sütés az jó ötlet, csak olyan legyen amilyet ehet (ha már gyúr biztos étrendet is tart).


valami olyat adj neki amit használ, vagy tetszene neki (motor modellt?) esetleg gyurmázáshoz szükséges dolgokat.

2011. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vegyél neki a motorba benzint.Hidd el manapság nem kicsi ajándék.:)
2011. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
csatlakoznék az előttem szólóhoz..egy motoros dísz egy "rendszámtábla" jo ötlet..ruha tényleg akkor ha tutira tetszik neki..
2011. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem egy névnapra azér nem kell olyan rengeteg ajándék, nem azzal tudod bizonyítani mennyire nagyon-nagyon szereted őt. Az ilyen közös fotós dolgokat a fiúk szerintem nem annyira szeretik (mondjuk én se vagyok oda érte, kicsit művinek gondolom). De esetleg csinálhatnál egy kreatív fotóalbumot (hobby boltban kapható) a közös élményeitekről, aminek te vághatod szét a lapjait így mindegyik máshogy nyílik és mindenféle kütyüt (akár mittomén mozijegy is lehet az 1. randiról) ragaszthatsz bele és rövid megjegyzéseket is írhatsz, rajzolhatsz. De ez szerintem majd a későbbiekben lenne jó, mondjuk az első évfordulótokra vagy ilyesmi. A névnapja nem a kapcsolatotokról szól, ez az ő ünnepe. Például vehetnél neki egy vasszögekből hajlítgatott motort dísznek (kirakodó vásárokon szokott lenni, de a neten is tuti találsz), ha tényleg annyira szereti őket, nagyon állatul néz ki, a mocis ismerőseim imádják. Vagy ilyesmit, gondolom... A süti mindenképp jó ötlet és természetesen egy jó nagy cuppanós puszi :D
2011. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mit ne: NE fényképalbumot.
2011. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Aha, az albumot én is csak azér ajánlottam, ha mégis minden lebeszélés ellenére, mindenképp ragaszkodnál a fotós dologhoz. De valami más kéne...
2011. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

esetleg névnapjára gravíroztathatnál neki valamibe..vagy személyes tárgyába kulcstartóba vagy esetleg ha doháynzik akkor öngyujtót+gravírozás

de árulnak különbözö névnapi borokat egyebeket..ezeket joötletnek tartom;D

2011. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy fiú nem igényli az ajándékokat. De az a "még valamit mellé" az már inkább felkelti a kíváncsiságát.
2011. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!