Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne venni "anyósnak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne venni "anyósnak" ajándékba? Tippek? Ötletek? :S

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt, természetesen már bemutatott a családjának, és elég sokszor vagyok náluk a hétvégéken. Szinte minden héten megyek és ott is alszom. Mondhatni, hogy jó viszonyom van az anyukájával is, ezért szeretnék neki venni én is valami ajándékot (2 hét múlva szülinapja lesz), de nincs semmi ötletem. Szoktam vele beszélgetni, de mindig csak történeteket mesél, sose említett még semmi olyasmit, amire szüksége lenne, vagy amit szívesen kapna, esetleg amit megvenne, de mondjuk sajnálja magától, vagy ilyesmi. Nem tudom, hogy van-e hobbija, mit csinál szívesen a szabadidejében (eddig csak tévézni meg főzni láttam, vagy esetleg kint a veteményes kertben kertészkedni) szóval kb semmiféle kiindulási alapom nincs ezzel kapcsolatban. :S

Nagyon sokat főz, szóval gondoltam, hogy valami konyhai eszközt/gépet veszek neki, de a gyerekei mindig azt vesznek neki, és egyszerűen már mindene van, a felét pedig nem is használja, ott áll a polcon eredeti csomagolásban...


Nincs esetleg valami ötletetek vagy tippetek, hogy mit vehetnék/adhatnék neki? :S


21/L (anyós 52 éves lesz)


2011. okt. 4. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Valami márkásabb tusfürdő vagy szépségkence? Gyertyák? Sminkcucc? Ruha? Kötény? Papucs? Új kiskutya?

De tök rendes vagy!

Én azt se tudom, én barátom anyukájának mikor van a születésnapja.

20L

2011. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki egy szép pénztárcát vagy táskát.
2011. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy szép cserepes virágot, ha szereti, mellé valami finom bonbont vagy csokit.

Vagy mondjuk egy szép, különleges fűszertartó készletet.

Vagy vannak jópofa fakanáltartók. Pl. ilyesmi:

[link]

[link]

[link]


Nézz körül egy háztartási üzletben, biztosan találsz valamit, ami tetszik.

2011. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a barátodnak nincs valami infója az édesanyjáról? Ő már régebb óta ismeri mint Te, vagy mi:) Szerintem így egy év után nem kell annyira nagyon odatenned magad. Vegyél neki egy szép csokor virágot (kedvenc virága csak van, és ezt még talán a fia is tudhatja róla), értékelni fogja hogy gondoltál rá. Bármi mást venni elég nagy lutri, így hogy nem sok mindent tudsz róla elég nehéz lesz bármi másban eltalálni az ízlését.
2011. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly egy afrikai eredetű virágot vettem és adtam hozzá egy történetet.


A történet az volt, hogy egy afrikai törzsben ahol feltűnően sokan vannak a "szépkorú" emberek, ott azt tartják, hogy aki ezt a virágot minden reggel ébredéskor

megszagolja annak hosszú élet lesz a jutalma.


A növényhez szóban mellékelj egy halál pontos öntözési és gondozási utasítást, nehogy idő előtt elpusztuljon a virág. Döntő lehet a páratartalom az ilyen eredetű növényeknél. Én a fürdőbe rakattam vele , ott jól érzi magát.

2011. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!